Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2014, 08:14

autor: Góral

DayZ jak zwykle na szczycie. Top 10 Steam (13 - 19 kwietnia)

Przedstawiamy najświeższą listę dziesięciu najpopularniejszych gier dostępnych w sklepie Steam. DayZ po raz kolejny zasiadło na tronie, ale po piętach depcze mu dostępne w ramach zamówień przedpremierowych Dark Souls II i stare, ale jare Saints Row IV. Natomiast zwariowany Goat Simulator powoli zaczyna się nudzić graczom, gdyż zanotował wielki spadek - z trzeciego na dziewiąte miejsce.

W najnowszym zestawieniu najpopularniejszych produkcji sklepu Steam zmieniło się niemal wszystko w porównaniu do wcześniejszej listy. Na pierwszym miejscu pozostała święcąca triumfy wczesna wersja gry DayZ, ale już dostępne w pre-orderze Watch Dogs wyleciało z pierwszej trójki, lądując na szóstym miejscu, a Goat Simulator spadł z trzeciej na dziewiątą lokatę.

Na podium wdarły się za to gry Dark Souls II (debiut na komputerach PC odbędzie się 25 kwietnia) oraz zwariowane Saints Row IV. Natomiast w samym środku listy znajdziemy LEGO Marvel Super Heroes – zeszłoroczną odsłonę popularnej serii platformówek, która znacznie zyskała na popularności ze względu na ostatnią promocję.

1.

DayZ

2.

Dark Souls II

3.

Saints Row IV

4.

Rust

5.

LEGO Marvel Super Heroes

6.

Watch Dogs

7.

Kingdoms of Amalur: Reckoning

8.

Counter-Strike: Global Operations

9.

Goat Simulator

10.

Space Engineers