Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2014, 10:54

Zwyżkujące Watch Dogs. Top 10 Steam (6 - 12 kwietnia)

DayZ wróciło na pozycję lidera spychając Goat Simulator na niższą pozycję. W ubiegłym tygodniu świetnie poradziło sobie także Watch Dogs. Zobacz jakie jeszcze tytuły najchętniej kupowali gracze na popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

Zaledwie po jednym tygodniu liderowania bestsellerom Steama Goat Simulator musiał się poddać i uznać wyższość konkurencji. DayZ powrócił na miejsce pierwsze, a tuż za nim uplasowało się Watch Dogs, którego premiera odbędzie się pod koniec maja. Zwyżkowa forma propozycji Ubisoftu być może spowodowana jest ostatnimi zwiastunami starającymi się oszyścić trochę klimat nieufności, jaki narósł w stosunku do gry po prezentacji oprawy graficznej w wersji na konsole PlayStation 4. Drugim z powodów jest oczywiście nieznaczna obniżka ceny w przedsprzedaży.

Drugim tytułem z pierwszej dzisiątki dostępnym w przedsprzedaży jest Dark Souls II, które z kolei, jak wynika z ostatnich doniesień nie zaprezentuje się tak godnie jak w ubiegłorocznych filmikach i będzie raczej tożsame z wersją na last-geny wyposażoną jedynie w ostrzejsze tekstury. Czy tak będzie w rzeczywistości, okaże się już za niespełna dwa tygodnie, kiedy to nastąpi pecetowa premiera dzieła From Software.

1.

DayZ

2.

Watch Dogs

3.

Goat Simulator

4.

Space Engineers

5.

Rust

6.

Dark Souls II

7.

Age of Wonders III

8.

The Wolf Among Us

9.

Counter-Strike: Global Offensive

10.

South Park: The Stick of Truth

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.