Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2016, 20:41

autor: Góral

Darmowy weekend z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege na Steamie i Uplayu

W najbliższy weekend będzie można za darmo pobawić się strzelanką Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od firmy Ubisoft. Inicjatywa przeznaczona będzie dla użytkowników Steama oraz platformy Uplay.

Darmowy weekend z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege na Steamie i Uplay - ilustracja #1

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, to w najbliższy weekend będziecie mogli przetestować grę w ramach darmowego weekendu w Uplay i na Steamie. W obu przypadkach tytuł doczeka się także obniżki ceny – 33% w przypadku zwykłej edycji i 40% na Gold Edition.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek, z tym, że różni się ona od poprzedniczek dość znacznie. Przede wszystkim jest to produkcja nastawiona na zabawę w multiplayerze, w którym gracze wcielają się w terrorystów i policjantów starających się udaremnić ich operacje. Jak w większości sieciowych FPS-ów, tak i w tym przypadku do wyboru mamy rozmaite klasy postaci pełniące inne funkcje podczas starcia. Inną atrakcją są podatne na destrukcję mapy, dzięki czemu możemy sobie np. zrobić „drzwi” w ścianie. Z drugiej strony da się także barykadować, by utrudnić życie nacierającym osobom.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege w skrócie:
  • Strzelanka przeznaczona do multiplayera
  • Gra przeznaczona na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty
  • Ukazała się 1 grudnia 2015 roku

Produkcja zadebiutowała na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 1 grudnia 2015 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony mediów. Gra jest cały czas rozwijana, a ostatnim patchem jest ten oznaczony numerem 2.3 z końca marca. Deweloperzy poprawili w nim m.in. mechanikę ponownego łączenia w meczach rankingowych czy też zatroszczyli się o ulepszenie balansu niektórych Operatorów, broni oraz miejsc odradzania się.