Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2019, 15:40

autor: AlexB

Darmowe weekendy z Killing Floor 2 oraz Rising Storm 2 Vietnam i inne wieści

Dziś piszemy o dacie premiery ostatniego patcha do Enter the Gungeon, darmowych weekendach z Killing Floor 2 i Rising Storm 2: Vietnam na Steamie oraz o nowej aktualizacji oprogramowania PlayStation 4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ostatni patch do Enter the Gungeon

Enter the Gungeon wkrótce otrzyma ostatnią aktualizację zawartości. - Darmowe weekendy z Killing Floor 2 oraz Rising Storm 2 Vietnam i inne wieści - wiadomość - 2019-03-28
Enter the Gungeon wkrótce otrzyma ostatnią aktualizację zawartości.

Zgodnie z zapowiedziami, studio Dodge Roll wkrótce oficjalnie zakończy rozwój swojej popularnej produkcji stanowiącej połączenie strzelanki i klasycznego dungeon crawlera – Enter the Gungeon. Jak poinformowali twórcy, ostatnia aktualizacja zawartości, nosząca nazwę A Farewell to Arms, ukaże się dokładnie w trzecią rocznicę wydania tytułu, czyli 5 kwietnia. Patch będzie dostępny na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch.

Aktualizacja A Farewell to Arms doda do Enter the Gungeon szereg nowości i atrakcji. Wśród nich możemy wymienić dwie grywalne postacie, bohatera niezależnego o imieniu Bowler, mnóstwo broni oraz zainspirowany sugestiami społeczności tryb Rainbow. Więcej na temat zawartości patcha znajdziecie tutaj.

Darmowe weekendy z Killing Floor 2 oraz Rising Storm 2: Vietnam na Steamie

Mutanty można eliminować zarówno za pomocą broni białej, jak i palnej. - Darmowe weekendy z Killing Floor 2 oraz Rising Storm 2 Vietnam i inne wieści - wiadomość - 2019-03-28
Mutanty można eliminować zarówno za pomocą broni białej, jak i palnej.

W ten weekend, a konkretnie do 1 kwietnia do godziny 19:00 czasu polskiego, można całkowicie za darmo przetestować na Steamie dwie strzelanki od firmy Tripwire. Pierwszą z nich jest Killing Floor 2, w której przenosimy się do opanowanej przez mutantów Europy i obejmujemy kontrolę nad jedną z szeregu postaci desperacko walczących o przetrwanie. Drugą jest Rising Storm 2: Vietnam, czyli nastawiony na realizm sieciowy FPS rozgrywający się w czasach wojny wietnamskiej. Warto zauważyć, że obie te gry otrzymały niedawno duże aktualizacje.

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie, musicie wejść na kartę produktu Killing Floor 2 lub Rising Storm 2: Vietnam na Steamie i kliknąć przycisk Zagraj. Gra zostanie bezpłatnie na cztery dni przypisana do naszego konta.

Ponadto do 1 kwietnia oba tytuły będą sprzedawane na platformie firmy Valve po obniżonych cenach. Podstawowa wersja Killing Floor 2 kosztuje 35,63 złote, a Rising Storm 2: Vietnam 29,69 złotych. Przypominamy, że wszystkie postępy poczynione podczas darmowych testów zostaną przeniesione do zakupionego wydania.

Aktualizacja oprogramowania PlayStation 4

Oprogramowanie PlayStation 4 zostało zaktualizowane. - Darmowe weekendy z Killing Floor 2 oraz Rising Storm 2 Vietnam i inne wieści - wiadomość - 2019-03-28
Oprogramowanie PlayStation 4 zostało zaktualizowane.

Firma Sony wypuściła nową aktualizację oprogramowania PlayStation 4, oznaczoną numerem 6.51 (via GearNuke). Usprawnia ona działanie systemu. Poprawka powinna zacząć ściągać się automatycznie po uruchomieniu konsoli.

Niestety, najnowsza aktualizacja nie przyniosła zapowiedzianej już jakiś czas temu opcji zmiany nazwy użytkownika PlayStation Network. Wciąż nie znamy daty jej udostępnienia, choć według wcześniejszych informacji miała się ona pojawić w pierwszej połowie 2019 roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

  1. Ys IX: Monstrum Nox
  2. Mechstermination Force
  3. Bow to Blood: Last Captain Standing
  4. Enter the Gungeon
  5. Deck of Ashes
  6. Wolfenstein: Cyberpilot
  7. Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer featuring The Legend of Zelda
  8. Wolfenstein: Youngblood
  9. '83