Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2019, 16:10

autor: "Vergil"

Nadjeżdża F1 2019 – Codemasters zdradziło datę premiery

Podczas tegorocznego Grand Prix Austrii na sklepowych półkach pojawi się gra F1 2019. Odpowiedzialna za rozwój serii firma Codemasters Software opublikowała krótki teaser tej produkcji i zdradziła pierwsze konkrety na jej temat.

Firma Codemasters Software zapowiedziała następną odsłonę jednej ze swoich najważniejszych serii. F1 2019 zmierza na komputery osobiste (będzie dostępne na Steamie), PlayStation 4 oraz Xboksa One, na które trafi 28 czerwca bieżącego roku (a więc podczas Grand Prix Austrii). Autorzy podzielili się enigmatycznym teaserem oraz ujawnili garść informacji na temat przygotowywanej przez siebie produkcji.

Zacznijmy od tego, że F1 2019 powstaje od niemal dwóch lat, a deweloperzy określają ową pozycję mianem swojego najbardziej ambitnego dzieła. Poza tym twórcy pochwalili się, że w trybie multiplayer na sprawdzenie będzie czekał specjalny bolid spełniający tegoroczne wytyczne FIA, nad którego projektem czuwali eksperci – Ross Brawn i Pat Symonds, czyli technicy Formuły 1. Gracze będą mogli dostosować jego wygląd do własnych preferencji, zdobiąc go rozmaitymi naklejkami i dobierając kolorystykę (jedną z jego wersji wizualnych możecie zobaczyć na poniższym obrazku).

Na tym kończą się konkrety ujawnione przez producentów. Do momentu premiery mamy jednak poznać informacje dotyczące „kilku nowych elementów rozgrywki”, więc miłośnicy królowej sportów motorowych powinni trzymać rękę na pulsie.

F1 2019 wjedzie na sklepowe półki w chwili, kiedy prawdziwi kierowcy będą się ścigać w Grand Prix Austrii. - Nadjeżdża F1 2019 – Codemasters zdradziło datę premiery - wiadomość - 2019-03-28
F1 2019 wjedzie na sklepowe półki w chwili, kiedy prawdziwi kierowcy będą się ścigać w Grand Prix Austrii.
  1. Oficjalna strona internetowa firmy Codemasters