Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 marca 2019, 16:41

autor: Serek

Angelina Jolie negocjuje rolę w Marvel The Eternals

Angelina Jolie może dołączyć do obsady filmu The Eternals - kolejnej superbohaterskiej produkcji Marvela. Gwiazda jest ponoć w trakcie rozmów ze studiem. Czy zdobywczyni Oscara wcieli się w jedną z głównych ról?

Chcielibyście zobaczyć Angelinę Jolie w filmie Marvel Studios? - Angelina Jolie negocjuje rolę w Marvel The Eternals - wiadomość - 2019-03-28
Chcielibyście zobaczyć Angelinę Jolie w filmie Marvel Studios?

Trwający właśnie tydzień wydaje się być idealnym czasem dla wszystkich fanów filmowych superprodukcji Marvela. Po ogłoszeniu, że Avengers: Koniec gry będzie trwał ponad trzy godziny oraz opublikowaniu plakatów z filmu, pojawiła się kolejna elektryzująca informacja. Jak donosi The Hollywood Reporter, Angelina Jolie ma szansę dołączyć do obsady produkcji pod tytułem The Eternals - projektu osadzonego w czwartej fazie MCU i opartego na nieco mniej popularnym (szczególnie w Europie) komiksie. Źródło podaje, że zdobywczyni Oscara jest w trakcie rozmów ze studiem, na razie nie wiadomo jednak, w jaką postać miałaby się wcielić.

The Eternals (w Polsce częściej nazywani Przedwiecznymi), znani także jako Homo immortalis, to rasa zamieszkująca Tytana (planetę znaną widzom z Wojny bez granic). The Hollywood Reporter donosi, że jednym z głównych wątków filmu ma być relacja miłosna Ikarisa (wszechpotężnego Przedwiecznego) i Sersi - Przedwiecznej, która postanowiła wieść życie ziemskie. Bardzo możliwe zatem, że Angelina Jolie wcieli się właśnie w Sersi, stając się jedną z głównych bohaterek filmu. Tego jednak nie wiemy, a na oficjalne informacje przyjdzie nam prawdopodobnie poczekać do CinemaConu, który odbędzie się w dniach 1-4 kwietnia. Jak dotąd studio Marvel nie zdecydowało się skomentować przecieku.

Ikaris i Sersi w pełnej krasie. - Angelina Jolie negocjuje rolę w Marvel The Eternals - wiadomość - 2019-03-28
Ikaris i Sersi w pełnej krasie.

Jak na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o premierze The Eternals, bowiem prace nad filmem mają ruszyć dopiero za kilka miesięcy. Twórcy kończą obecnie kompletować obsadę. Za reżyserię odpowiedzialna będzie Chloe Zhao, zdobywczyni kilku branżowych nagród za film Jeździec. W scenariuszu pomogą jej Matthew i Ryan Firpo. Zanim jednak poznamy przygody niemalże idealnej rasy, czeka nas zwieńczenie trzeciej fazy MCU w postaci Avengers: Endgame (premiera w Polsce 25 kwietnia tego roku) oraz otwarcie czwartej fazy przy okazji filmu Spider-Man: Far From Home.

  1. Oficjalna strona internetowa Marvel Cinematic Universe
  2. Avengers: Endgame najdłuższym filmem o superbohaterach w historii
  3. Plakaty Avengers: Endgame zdradzają, kto jeszcze przeżył finał Wojny bez granic