Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2016, 18:37

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Dark Souls III – drugie DLC zadebiutuje na początku 2017 roku

Szef studia From Software, Hidetaka Miyazaki, zdradził podczas jednego z wywiadów, że gracze będą musieli trochę poczekać na drugie DLC do Dark Souls III. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, rzeczony dodatek ujrzy światło dzienne dopiero na początku przyszłego roku.

Drugi dodatek DLC do Dark Souls III zadebiutuje na początku 2017 roku. Pierwszy ukaże się zaś jesienią tego roku. - Dark Souls III – drugie DLC zadebiutuje na początku 2017 roku - wiadomość - 2016-04-26
Drugi dodatek DLC do Dark Souls III zadebiutuje na początku 2017 roku. Pierwszy ukaże się zaś jesienią tego roku.

W połowie lutego tego roku informowaliśmy Was o zapowiedzi dwóch dodatków DLC do Dark Souls III. Dowiedzieliśmy się wówczas, że wraz z bonusową, płatną zawartością gracze mogą spodziewać się nowych map, broni, pancerzy oraz kolejnych przeciwników. Co prawda szczegółów na temat wspomnianych rozszerzeń nadal brakuje, jednak z całą pewnością wyobraźnia fanów cyklu Dark Souls zaczęła już pracować. Niestety tym razem nie mamy zbyt dobrych informacji, ponieważ wszystko wskazuje na to, że na drugi z szykowanych dodatków przyjdzie nam trochę poczekać.

Źródłem powyższej relewacji jest sam Hidetaka Miyazaki, szef japońskiego studia From Software. Podczas rozmowy z tajwańskim serwisem GNN ujawnił on, że deweloperzy pracują nad dwoma dużymi rozszerzeniami, z czego pierwsze zadebiutuje nadchodzącej jesieni (już o tym informowaliśmy), natomiast drugie - dopiero wraz z początkiem przyszłego roku.

Dodajmy, że omawiane DLC będą dostępne w ramach przepustki sezonowej do Dark Souls III, którą zamówić można za nieco ponad 100 złotych za pośrednictwem serwisów Steam, Xbox Store oraz PlayStation Store w zależności od preferowanej platformy sprzętowej.

Dark Souls III zadebiutował na polskim rynku 12 kwietnia tego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Produkcja szybko okrzyknięta została najszybciej sprzedającą się grą jej wydawcy (firmy Bandai Namco). Na pecetach rozeszło się zaś aż 600 tysięcy egzemplarzy tego tytułu (stan na 17 kwietnia).

W naszym serwisie przyznaliśmy grze wysoką notę 9/10, punktując między innymi za pięknie wyglądające lokacje, sporo sekretów i wyśmienity system walki. Po szczegóły zapraszamy do recenzji Dark Souls III.