Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2016, 19:00

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dark Souls III - patch 1.04 ukaże się w poniedziałek, a pierwsze DLC jesienią

W najbliższy poniedziałek Dark Souls III doczeka się patcha 1.04 (1.03.1 na PC-tach), poprawiającego wydajność produkcji, eliminującego niektóre błędy i nie tylko. Dodatkowo ujawniono, że pierwszy dodatek ukaże się jesienią bieżącego roku.

Kilka dni temu na zachodnich rynkach zadebiutowała gra Dark Souls III i jak wiemy, część graczy napotkała na rozmaite problemy, ale studio From Software pracuje nad ich rozwiązaniem. W poniedziałek 18 kwietnia posiadacze komputerowej wersji doczekają się patcha 1.03.1, a w przypadku konsol zostanie on oznaczony numerem 1.04. Łatka poprawi ogólną wydajność produkcji i niektóre błędy. Dodatkowo zniknie bug odpowiedzialny za niemożliwość używania przedmiotów w Road of Sacrifices, Farron Keep i Cathedral of the Deep, a ponadto usprawnień doczekają się niektóre bronie, a dokładniej pisząc Greatsword, Dancer’s Enchanted Sword, Winged Knight Twinaxes, Soul’s Greatsword oraz Farron Flashsword. To jednak nie koniec najnowszych informacji związanych z Dark Souls III.

Dark Souls III - patch 1.04 ukaże się w poniedziałek, a pierwsze DLC jesienią - ilustracja #1
Dark Souls III w skrócie:
  • Gra RPG akcji od studia From Software
  • Gra ukazała się w Europie 12 kwietnia bieżącego roku
  • Dostępna jest na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych

Firma Bandai Namco Entertainment, wydawca produkcji, poinformowała, że pierwszy dodatek ukaże się jesienią bieżącego roku. Niestety nie zdradzono żadnych szczegółów na jego temat, więc wiemy tylko tyle, ile zostało ujawnione w lutym. Rozszerzenie oferować ma nowych wrogów, wyposażenie, lokacje oraz oczywiście bossów. To samo znajdziemy także w drugim DLC.

Dostęp do obu dodatków zapewnicie sobie nabywając przepustkę sezonową w cenie 104 zł (PlayStation 4), 102,99 zł (Xbox One) i 24,99 euro (około 107 zł - Steam). Samo Dark Souls III dostępne jest u rodzimych sprzedawców w polskiej wersji językowej (napisy) w cenach zaczynających się od około 180 zł (PC) i 235 zł (konsole).