Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2011, 14:55

autor: Olek

Costume Quest już na pecetach

Po roku czekania komputerowi gracze mogą wreszcie wyruszyć na halloweenową przygodę w grze Costume Quest. Jedna z najciekawszych konsolowych produkcji RPG ubiegłego roku doczekała się wreszcie pecetowej wersji. Dzieło studia Double Fine Productions oferowane jest w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem platformy Steam.

Bez zbędnego rozgłosu, dosyć niespodziewanie w ofercie usługi Steam pojawiła się pecetowa wersja halloweenowej gry RPG studia Double Fine Productions. Cierpliwość komputerowych graczy, którym na premierę Costume Quest przyszło czekać rok, nagrodzona została bonusem w postaci oferowanego za darmo dodatku DLC – Grubbins on Ice.

Tim Schafer i deweloperzy ze studia Double Fine wielokrotnie zapewniali, że czynią starania, by ich gry ukazywały się nie tylko na konsolach. To, co nie udało się z Brutal Legend, powiodło się w przypadku Costume Quest. Tytuł uznany za jedną z najciekawszych ubiegłorocznych produkcji dostępnych w usługach PlayStation Network i Xbox Live Arcade doczekał się wreszcie swojej premiery na pecetach.

Costume Quest już na pecetach - ilustracja #1

Komputerowi gracze mogą już wyruszyć w tryskającą humorem rodem z kreskówek halloweenową przygodę. Gra Costume Quest razem z dodatkiem Grubbins on Ice oferowana jest wyłącznie w dystrybucji elektronicznej poprzez platformę Steam i kosztuje 13,99 euro. Jej minimalne wymagania sprzętowe to dwurdzeniowy procesor 2.0GHz, 1GB RAM, karta grafiki z 512 MB RAM oraz system operacyjny Windows XP z SP3 (producent zaleca: procesor 2.2GHz dual core, 2GB RAM, karta grafiki z 1GB RAM i system operacyjny Windows Vista).

Costume Quest już na pecetach - ilustracja #2
Costume Quest już na pecetach - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2011-10-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Costume Quest

Costume Quest