Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 31 października 2019, 18:04

autor: Bebop

SOMA i Costume Quest od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś w ramach cotygodniowej promocji w Epic Games Store za darmo udostępnione zostaną gry SOMA oraz Costume Quest. Na dodanie obu tytułów do swojej biblioteki będziecie mieli czas do 7 listopada.

 

[Aktualizacja] Obie gry można już pobrać z Epic Games Store. Od 7 listopada za darmo udostępnione zostaną Nuclear Throne i Ruiner.

SOMA to propozycja dla graczy o mocnych nerwach. - SOMA i Costume Quest od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-10-31
SOMA to propozycja dla graczy o mocnych nerwach.

O godzinie 17:00 zmianie ulegnie oferta z darmowymi grami dostępnymi w Epic Games Store. Costume Quest oraz SOMA to dwie kolejne produkcje, które użytkownicy sklepu będą mogli pobrać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Promocja potrwa do 7 listopada. Jeśli do tego czasu dodacie wspomniane pozycje do swojej biblioteki, to pozostaną w niej na stałe.

Costume Quest to zwariowana gra RPG od studia Double Fine Productions. Opowiada o rodzeństwie, które w czasie Halloween spotyka potwora uwielbiającego słodycze. Jego łupem pada... przebrana za smakołyk siostra głównego bohatera! Wraz z protagonistą tworzymy więc nietypową drużynę i ruszamy do walki. W tej pomoże nam cała masa halloweenowych strojów, dzięki którym osiągniemy przewagę nad przeciwnikami. Być może to jedyna gra (poza Costume Quest 2 naturalnie!), w której wystarczy kilka pudełek, by zamienić swojego bohatera w mecha.

Z humorem mało wspólnego ma natomiast druga darmowa pozycja. SOMA jest pierwszoosobowym survival horrorem autorstwa szwedzkiego studia Frictional Games. Jej historia ma miejsce w położonym na dnie Oceanu Atlantyckiego kompleksie badawczym PATHOS-II. Kiedy ośrodek zostaje przejęty przez sztuczną inteligencję, Simon Jarrett staje się głównym celem jej polowania.

Grę cechuje mroczny, gęsty klimat grozy, a także liczne wybory moralne oraz głębokie wątki o charakterze filozoficznym, religijnym i postapokaliptycznym. W tej pozycji bez problemu powinni odnaleźć się fani takich tytułów jak Amnesia: Mroczny Obłęd.

Nadal możecie jeszcze pobrać gry z poprzedniej oferty, czyli Layers of Fear i Q.U.B.E. 2. Wystarczy, że dodacie je do swojej biblioteki, zanim zastąpi je nowa promocja.

  1. Recenzja gry SOMA - horror na dnie morza od twórców Amnesii
  2. SOMA - poradnik do gry
  3. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa