Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2019, 10:19

autor: Froozyy

CoD: Modern Warfare - patch naprawia miny, tarcze i dodaje tryb Hardpoint

Do Call of Duty: Modern Warfare trafi długo wyczekiwany przez graczy patch, który przede wszystkim wprowadzi zmiany w najbardziej niezbalansowanych elementach gry. Oprócz tego pojawią się dwie nowe mapy oraz tryb Hardpoint.

Jeszcze dzisiaj gracze CoD: Modern Warfare otrzymają nowe mapy oraz tryb. - CoD: Modern Warfare - patch naprawia miny, tarcze i dodaje tryb Hardpoint - wiadomość - 2019-11-08
Jeszcze dzisiaj gracze CoD: Modern Warfare otrzymają nowe mapy oraz tryb.

Minęły już dwa tygodnie od premiery Call of Duty: Modern Warfare. W najnowszej odsłonie serii twórcy postawili na popularny obecnie model sezonów i przepustek bitewnych. W nich będą pojawiać się zarówno darmowe, jak i płatne elementy (w tym przypadku tylko przedmioty kosmetyczne). W ramach pierwszego bezpłatnego rozszerzenia na wszystkich platformach zostaną dziś udostępnione nowe mapy oraz tryb Hardpoint.

Mapa Shoot House przeznaczona będzie do rozgrywek 6v6, a Krovnik Farmland do trybu Grand War. Do gry trafi także tryb Hardpoint znany fanom serii z poprzednich odsłon. W nim dwie drużyny powalczą o kontrolę nad strategicznymi punktami. Wraz z aktualizacją udostępniony zostanie również patch balansujący nieco rozgrywkę i naprawiający błędy. Zmian doczekały się przede wszystkim miny, shotgun oraz tarcze, które doprowadzały graczy do szału.

Mimo drobnych problemów CoD: Modern Warfare w dniu premiery zebrał bardzo dobre recenzje. Nasz redaktor przyznał mu ocenę 8.5/10 (recenzję możecie przeczytać tutaj), a gracze wydają się zadowoleni z kierunku, który tym razem obrali twórcy. Produkcja okazała się sporym sukcesem.