Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2015, 20:40

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Cenega, Microsoft, Sony i Ubisoft pojawią się na Warsaw Games Week

Wygląda na to, że na uczestników Warsaw Games Week czekać będzie sporo atrakcji. Organizatorzy imprezy poinformowali bowiem, że w trakcie targów swoje gry zaprezentują Cenega, Microsoft, Sony oraz Ubisoft.

Na Warsaw Games Week pojawią się przedstawiciele najważniejszych polskich dystrybutorów. - Cenega, Microsoft, Sony i Ubisoft pojawią się na Warsaw Games Week - wiadomość - 2015-05-15
Na Warsaw Games Week pojawią się przedstawiciele najważniejszych polskich dystrybutorów.

Warsaw Games Week to organizowana przez Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego impreza, która odbędzie się (zgodnie z nazwą) w Warszawie w dniach 23-25 października (aczkolwiek pierwszy dzień zarezerwowany jest tylko dla posiadaczy wejściówek VIP). Okazuje się, że całkiem nieoczekiwanie może stać się ona jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży. A to dlatego, że jak ujawnili właśnie przedstawiciele SPiDOR-u, na targach pojawią się reprezentanci Cenegi oraz rodzimych oddziałów Microsoftu, Sony Computer Entertainment i Ubisoftu. Przywiozą ze sobą oczywiście gry wydawane przez ich firmy. Szczegółów dotyczących produkcji, w które będzie można pograć, na razie brak, ale najprawdopodobniej będą to tytuły mające ukazać się w tegorocznym sezonie świątecznym. Tak więc można założyć, że wśród nich znajdą się m.in. zapowiedziany niedawno Assassin’s Creed: Syndicate czy Rainbow Six: Siege.

Warsaw Games Week będzie jedną z nielicznych polskich imprez, na której pojawią się reprezentanci najważniejszych dystrybutorów na naszym rynku. Organizatorzy targów obiecują przy tym, że wśród planowanych atrakcji (oprócz rzecz jasna możliwości zapoznania się z przedpremierowymi grami) znajdą się m.in. turnieje z cennymi nagrodami. Będzie można także spotkać się ze znanymi graczami oraz youtuberami.

Warsaw Games Week zgodnie z nazwą odbędzie się w Warszawie, a konkretnie w tamtejszej hali EXPO XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego. Co nie mniej ważne, można już kupować bilety na to wydarzenie – ich ceny zaczynają się od 30 zł.