Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2011, 13:40

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Call of Duty: Modern Warfare 3 bije rekordy w liczbie zamówień przedpremierowych

Dwie zagraniczne sieci sklepów potwierdziły, że liczba zamówień przedpremierowych na Call of Duty: Modern Warfare 3 pobiła wszelkie rekordy. Wiele wskazuje na to, że najnowsza część słynnej serii strzelanin planuje pobić poprzednią część pod względem całościowej sprzedaży.

Debiutująca dziś strzelanina Call of Duty: Modern Warfare 3 to najchętniej zamawiana przedpremierowo gra w historii sklepu Amazon. Taką odpowiedź uzyskał jeden z zachodnich serwisów po wysłaniu zapytania dotyczącego liczby pre-orderów.

Call of Duty: Modern Warfare 3 bije rekordy w liczbie zamówień przedpremierowych - ilustracja #1

Największy sklep wysyłkowy na świecie zdradził, że Call of Duty: Modern Warfare 3 osiągnął w tej materii o 32% wyższy pułap, niż najszybciej sprzedająca się gra świata – Call of Duty: Black Ops.

O rekordzie ustanowionym przez najnowszą grę studia Infinity Ward poinformowała także Anne-Marie Mason, przedstawicielka firmy będącej właścicielem sklepów GAME. Również w tej sieci Call of Duty: Modern Warfare 3 ustanowiło rekord w liczbie zamówionych pre-orderów.

Nie trzeba chyba wspominać, jak dobrze wróży to całościowej sprzedaży najnowszej części słynnej serii strzelanin. Najprawdopodobniej liczba zamówień przedpremierowych nie będzie jedynym rekordem pobitym przez Call of Duty: Modern Warfare 3.

Call of Duty: Modern Warfare 3 bije rekordy w liczbie zamówień przedpremierowych - ilustracja #2

Najnowsza produkcja Infinity Ward zadebiutowała dzisiaj w Polsce i na świecie. Gra dostępna jest na komputerach osobistych, Xboksie 360 i PlayStation 3 w polskiej, kinowej wersji językowej. Na konsolach Nintendo DS i Nintendo Wii tytuł ten wydany jest po angielsku.