Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 listopada 2011, 12:59

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

GRYOnline.pl patronem medialnym konferencji Game Industry Trends 2011 (GIT 2011)

Pierwsza edycja Game Industry Trends, konferencji dla reprezentantów branży elektronicznej rozrywki w Polsce, uzyskała patronat medialny GRYOnline.pl. Impreza odbędzie się w Warszawie, 28-29 listopada, a głównym jej tematem będzie biznesowy aspekt działalności związanej z grami.

Z przyjemnością informujemy o fakcie objęcia patronatem medialnym Game Industry Trends 2011 (GIT 2011), konferencji organizowanej w Warszawie w dniach 28-29 listopada, traktującej o branży growej w Polsce w ujęciu biznesowym. Organizatorem przedsięwzięcia jest NoNoobs, a udział w nim potwierdzili najważniejsi przedstawiciele branży w kraju.

GRYOnline.pl patronem medialnym konferencji Game Industry Trends 2011 (GIT 2011) - ilustracja #1

Dwudniowa konferencja, będąca pierwszą edycją planowanego cyklu, to szereg prelekcji z gośćmi z Polski i zagranicy. Swój udział potwierdzili między innymi przedstawiciele największych deweloperów zlokalizowanych nad Wisłą, w tym założyciel Techlandu Paweł Marchewka oraz prezes City Interactive Marek Tymiński. Nie zabraknie również reprezentantów mediów, w tym i nas. W pierwszym dniu konferencji głos zabierze m.in. Mariusz Klamra, prezes zarządu GRY-Online S.A..

Tematyka spotkań i prelekcji to przede wszystkim gry na poważnie. Omówione zostaną kwestie związane z potencjałem polskiego rynku i jego kształtem na tle światowych trendów oraz problemy inwestycyjne w segmencie najbardziej dochodowych gier. W programie pojawią się ponadto zagadnienia odnoszące się do wykorzystania smartfonów, tabletów i innych urządzeń dostępowych do grania oraz problematyka advertgamingu. Wymienione tematy to oczywiście tylko część z tych zaplanowanych.

Pełen program imprezy, wraz z formularzem do rejestracji oraz pozostałymi informacjami przydatnymi dla potencjalnych uczestników (w tym cennik i mapki), znajdziecie na oficjalnej stronie:

Konkurs

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji mamy miłą niespodziankę, mini konkurs z dwoma wejściówkami do wygrania (po jednej dla każdego zwycięzcy). Aby wejść w ich posiadanie konieczna jest jednak realizacja krótkiego zadania: napisz tytuł prelekcji, wraz z prelegentem ją prowadzącym, której nie uwzględniono w programie. Być może twoje życzenie zostanie spełnione przy okazji organizacji kolejnej edycji (prosimy o poważne sugestie).

Tytuły i nazwiska osób publikujcie w komentarzach do tej wiadomości. Zwycięzców wybierze jury w przyszłym tygodniu, 14 listopada.