Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2014, 16:00

autor: qjin

Borderlands: The Pre-Sequel! zadebiutuje w połowie października

Koncern 2K Games poinformował, że Borderlands: The Pre-Sequel!, wspólny projekt studiów deweloperskich Gearbox Software i 2K Australia, trafi do sprzedaży w połowie października 2014 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Firma Cenega, polski dystrybutor gry, potwierdziła, że premiera w naszym kraju odbędzie się w dniu europejskiego wydania.

Borderlands: The Pre-Sequel ma być rozbudowane co najmniej jak część pierwsza serii - Borderlands: The Pre-Sequel! zadebiutuje w połowie października - wiadomość - 2014-06-05
Borderlands: The Pre-Sequel ma być rozbudowane co najmniej jak część pierwsza serii

Zapowiedziana na początku kwietnia tego roku gra Borderlands: The Pre-Sequel! pojawi się na półkach sklepowych 14 października (USA) i 17 października 2014 roku (Europa). Jak poinformowała firma Cenega, premiera w Polsce odbędzie się w dniu wydania produkcji na Starym Kontynencie. Przy okazji ogłoszenia dokładnej daty debiutu gry studiów Gearbox Software i 2K Australia udostępniono również nowy zwiastun zatytułowany Moon Dance, na którym zostały zaprezentowane niepokazywane wcześniej sceny na silniku Borderlands: The Pre-Sequel!

Jeśli świeży materiał wideo Was nie usatysfakcjonował, to polecamy zajrzeć do 16-minutowego zapisu rozgrywki okraszonego komentarzem twórców. Dzięki niemu dowiecie się więcej szczegółów na temat nowości, jakie przyniesie kolejna część serii Borderlands. Gra przedstawi wydarzenia rozgrywające się pomiędzy pierwszą i drugą odsłoną, a miejscem akcji ma być księżyc Pandory. Pod względem zawartości tytuł ma być zbliżony do „jedynki”.

Borderlands: The Pre-Sequel! będzie sprzedawane w pełnej angielskiej wersji językowej na wszystkich platformach sprzętowych (PC, PlayStation 3 i Xbox 360). Warto również wspomnieć, że produkcja Gearbox Software i 2K Australia zostanie pokazana na targach E3 które odbędą się już w przyszłym tygodniu w Los Angeles.

Ostatnia aktualizacja: 2014-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.