Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2014, 13:08

autor: Sarge

Borderlands: The Pre-Sequel - 16 minut rozgrywki z komentarzem

Zapraszamy do obejrzenia kilkunastominutowego materiału wideo przedstawiającego fragment rozgrywki z gry Borderlands: The Pre-Sequel z komentarzem twórców. Produkcja tworzona przez studia 2K Australia oraz Gearbox Software ukaże się jesienią bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Firma 2K Games udostępniła trwający niemal 16 minut materiał wideo prezentujący rozgrywkę w grze Borderlands: The Pre-Sequel. Film został poparty komentarzem Jamesa Lopeza ze studia Gearbox Software oraz Joela Eschlera reprezentującego zespół 2K Australia. Deweloperzy współpracują ze sobą przy produkcji nowej części serii Borderlands, a w udostępnionym materiale wideo omawiają poszczególne elementy rozgrywki. Warto dodać, że zaprezentowany fragment był wcześniej pokazywany na imprezie PAX East. Twórcy przedstawili m.in. grywalną postać Atheny, którą możecie znać z dodatku DLC The Secret Armory of General Knoxx do pierwszej odsłony Borderlands. Wyjaśniono również szczegóły na temat nowego systemu odzyskiwania tlenu, który okaże się kluczowy w trakcie eksploracji księżyca Pandory.

Ciekawie wyglądają umiejętności związane z nowym środowiskiem w Borderlands: The Pre-Sequel. Gracze będą mogli dłużej utrzymywać się w powietrzu, wykorzystując do tego zgromadzone zapasy tlenu. Wciskając przycisk odpowiedzialny za kucanie w trakcie takiego lotu wylądujemy z impetem na ziemi. W grze nie zabraknie nowych broni, więc producenci pokusili się o przedstawienie wybranych rodzajów uzbrojenia.

Borderlands: The Pre-Sequel to kolejna część popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin z elementami RPG. Akcja rozgrywa się na księżycu Pandory, między wydarzeniami znanymi z pierwszej i drugiej części cyklu. Tytuł zadebiutuje jesienią bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.