Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2014, 11:27

Bloodborne - 30-minutowy gameplay z Tokyo Game Show

Podczas Tokyo Game Show studio From Software zaprezentowało półgodzinny fragment rozgrywki ze swej nadchodzącej gry - Bloodborne. Trafi ona wyłącznie na PlayStation 4 w lutym przyszłego roku.

Sporo nowych informacji i materiałów o nadchodzącym Bloodborne płynie do nas ostatnimi czasy z Japonii. Wczoraj pisaliśmy o tym, że premiera najnowszej gry twórców Demon's Souls oraz serii Dark Souls przypadnie w Europie na 6 lutego 2015 roku i prezentowaliśmy zwiastun z Tokyo Game Show. Teraz studio From Software postanowiło zaprezentować nam długi, bo trwający aż pół godziny fragment rozgrywki, który możecie zobaczyć poniżej.

Powyższy film pokazuje nam walkę kilkoma rodzajami uzbrojenia – w tym potężnym młotem. Duch Dark Souls jest widoczny w zasadzie przy każdej potyczce, choć faktem jest, że broń palna ułatwia nieco rozgrywkę. Fani wymagających batalii nie mają jednak powodów do niepokoju – to wciąż produkcja, która pomyłki gracza „nagradza” wczytaniem ostatniego punktu kontrolnego, i gdzie starcie z większą ilością przeciwników to praktycznie wyrok śmierci. W Bloodborne zachwyca jednak przede wszystkim klimat – uliczki miasta Yharnam to doskonała sceneria dla wyjątkowo krwawych walk z oszalałymi mieszkańcami, a każdy zakamarek ponurej metropolii to potencjalna kryjówka dla śmiertelnego zagrożenia. Wrażenie robi także oprawa graficzna – szczególnie projekt ostatniego przeciwnika to małe dzieło sztuki.

Atmosfera w Bloodborne budowana jest z mistrzowskim kunsztem. - Bloodborne - 30-minutowy gameplay z Tokyo Game Show - wiadomość - 2014-09-19
Atmosfera w Bloodborne budowana jest z mistrzowskim kunsztem.

Bloodborne trafi do posiadaczy PlayStation 4 w Europie 6 lutego przyszłego roku. Zapowiedziana podczas E3 2014 gra ma być duchowym spadkobiercą Dark Souls, jednocześnie rozszerzając formułę rozgrywki, znaną z popularnej serii RPG akcji. Nowe możliwości ma dać między innymi wykorzystanie broni palnej oraz przeniesienie akcji do wiktoriańskiej metropolii, dotkniętej tajemniczą zarazą.

  1. Oficjalna strona internetowa Bloodborne
  2. Graliśmy w Bloodborne – Dark Souls w klimacie wiktoriańskim
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Bloodborne

Bloodborne