Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 września 2014, 11:33

autor: Orbech

Premiera filmu Assassin’s Creed nie odbędzie się w 2015 roku

Wytwórnia filmowa 20th Century Fox przełożyła datę premiery filmu Assassin’s Creed. Widowisko na podstawie jednej z najpopularniejszych serii w historii gier wideo miało ukazać się 7 sierpnia 2015 roku, jednak przez opóźnienie spowodowane licznymi zmianami w scenariuszu pojawi się w kinach dopiero w 2016 roku.

Premiera filmu Assassin’s Creed nie odbędzie się w 2015 roku - ilustracja #1

Niestety nie mamy zbyt dobrej wiadomości dla fanów serii Assassin’s Creed, którzy czekają na film na jej podstawie. Okazało się, że wytwórnia filmowa 20th Century Fox przełożyła datę premiery widowiska. Film miał zadebiutować 7 sierpnia 2015 roku, jednak przez liczne zmiany w scenariuszu i problemy z planowaniem został przesunięty na 2016 rok. Wiadomość nie jest szczególnie zaskakująca, biorąc pod uwagę, że jeszcze nawet nie rozpoczęto zdjęć do filmu. Nie jest to również pierwszy raz, gdy zmieniono datę, bowiem początkowo tytuł miał zadebiutować 22 maja 2015 roku. Przesunięcie Assassin’s Creeda spowoduje, że w jego miejsce ukaże się nowy film o Fantastycznej Czwórce, który miał pojawić się w kinach 19 czerwca 2015 roku.

Przypominamy, że główną rolę w filmie zagra Michael Fassbender, który wystąpił w takich produkcjach, jak X-Men: Pierwsza klasa, Wstyd oraz Prometeusz. Jeżeli chodzi o scenariusz, to odpowiada za niego Michael Lesslie.

Na zdjęciu Michael Fassbender, który wcieli się w Desmonda Milesa, głównego bohatera serii. - Premiera filmu Assassin’s Creed nie odbędzie się w 2015 roku - wiadomość - 2014-09-19
Na zdjęciu Michael Fassbender, który wcieli się w Desmonda Milesa, głównego bohatera serii.

Cykl Assassin’s Creed zadebiutował w 2007 roku i stał się jedną z najpopularniejszych marek w świecie elektronicznej rozrywki. Obecnie seria ma miliony wiernych fanów, a świetne wyniki sprzedaży kolejnych odsłon tylko to potwierdzają.

Fabuła gry opowiada o pozornie zwykłym barmanie, Desmondzie Milesie, który zostaje porwany przez tajemniczą organizację Abstergo i podłączony do maszyny o nazwie Animus, pozwalającej przeżyć na nowo wspomnienia swoich przodków. Desmond wielokrotnie cofa się w czasie i wchodzi w ciała swoich krewniaków, jacy należeli do Bractwa Asasynów, enigmatycznej kasty płatnych zabójców. Asasyni poszukują cennych artefaktów zostawionych przez starożytną cywilizację oraz bronią świat przed Zakonem Templariuszy, który chce zniewolić ludzkość.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.