Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 września 2019, 19:51

BattleTech w nowym Humble Monthly

Ruszyła sprzedaż nowego Humble Monthly. Zgodnie z tradycją ujawniono pierwszy tytuł, który wchodzi w skład paczki na ten miesiąc. Tym razem jest to turowa strategia BattleTech.

W nowym Humble Monthly znajdziemy między innymi BattleTech. - BattleTech w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-09-06
W nowym Humble Monthly znajdziemy między innymi BattleTech.

Humble Monthly jest usługą działającą na zasadzie abonamentu, która w cenie 12 dolarów (ok. 46 złotych) oferuje subskrybentom zestaw kluczy do gier na różne platformy cyfrowej dystrybucji. Tym, co wyróżnia tę usługę jest fakt, że jedynie część tytułów wchodzących w skład paczki jest prezentowana na początku sprzedaży – kompletna lista udostępniona zostaje dopiero po jej zakończeniu. Dziś wystartowała kolejna edycja oferty. Jednocześnie poinformowano, że jedną z produkcji, które wejdą w jej skład, będzie BattleTech.

BattleTech to turowa strategia osadzona w uniwersum o tej samej nazwie. Akcja gry zabiera nas do targanego wojną, futurystycznego świata roku 3025. W czasie rozgrywki wcielamy się w dowódcę oddziału najemników, który pomaga pewnej królowej w odzyskaniu tronu. Tytuł trafił na komputery osobiste w kwietniu ubiegłego roku i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji PC w serwisie Metacritic wynosi 78%. Nasz recenzent przyznał jej natomiast 8,5/10 punktu.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży tej edycji paczki, ogłoszono także kompletną listę tytułów z poprzedniego miesiąca:

Warto mieć na uwadze fakt, że oprócz wspomnianej powyżej paczki subskrybenci Humble Monthly otrzymują także inne korzyści - 10% zniżki na zakupy w Humble Store oraz dostęp do Humble Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które są dostępne do pobrania bezpośrednio ze strony serwisu. Należy również pamiętać, że wszystkie tytuły nabyte w ramach abonamentu nie znikają po jego wygaśnięciu.