Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2013, 09:37

autor: Draug

Battlefield 4 – ujawniono wszystkie tryby gry wieloosobowej dostępne na starcie

Studio EA DICE ujawniło kompletną listę trybów rozgrywki wieloosobowej, które ujrzymy wraz z premierą gry Battlefield 4. Do tych, które były nam już znane, dołączył nowy, Defuse. Przy okazji poinformowano też, że w tytule znajdziemy na starcie 10 multiplayerowych map.

Do tej pory studio EA DICE powoli odsłaniało kolejne karty na temat Battlefielda 4. Lecz niewiele ponad dwa miesiące przed premierą to czas, w którym zaczyna się odkrywać całą talię i chwalić niemal wszystkimi innowacjami, które zaoferuje najnowsza produkcja. Dlatego otrzymaliśmy właśnie pełną listę czekających na nas trybów rozgrywki wieloosobowej i poznaliśmy przy tej okazji kolejnego debiutanta, Defuse. Dowiedzieliśmy się też, że Battlefield 4 będzie zawierał na starcie 10 map do toczenia bojów z żywymi przeciwnikami.

Destrukcji totalnej wciąż nie ma… - Battlefield 4 – ujawniono wszystkie tryby gry wieloosobowej dostępne na starcie - wiadomość - 2013-08-27
Destrukcji totalnej wciąż nie ma…

Łącznie przygotowanych zostanie siedem trybów wieloosobowych. Pięć spośród nich pojawiło się już w poprzednich odsłonach – są to Conquest, Rush, Team Deathmatch, Squad Deathmatch i Domination. Szósty, nieznany wcześniej Obliteration, został ujawniony przed paroma dniami i więcej na jego temat dowiecie się z poprzedniej wiadomości, a także ostatniej zapowiedzi.

Jeszcze jedną, nieznaną wcześniej nowością jest tryb Defuse. Będzie to rodzaj szybkiego deathmatchu, w którym bierze udział wyłącznie piechota (a więc nie pojawiają się pojazdy), a gracze nie mają możliwości odrodzenia się po śmierci. Deweloper obiecał, że więcej informacji na temat tego trybu poda w najbliższej przyszłości.

Niestety, nie zdradzono (ani tym bardziej nie pokazano), jakie mapy znajdą się wśród startowej dziesiątki. Kilka z nich poznaliśmy przy okazji dotychczasowych aktualizacji na temat Battlefielda 4, lecz sporo czeka jeszcze na ujawnienie. Dowiedzieliśmy się jednak, że każda arena będzie dostępna we wszystkich siedmiu trybach rozgrywki.

…ale możliwość zawalenia wieżowca albo zderzenia pancernika z wyspą powinna wystarczyć. - Battlefield 4 – ujawniono wszystkie tryby gry wieloosobowej dostępne na starcie - wiadomość - 2013-08-27
…ale możliwość zawalenia wieżowca albo zderzenia pancernika z wyspą powinna wystarczyć.

Battlefield 4 ukaże się w wersjach na PC, PlayStation 3, Xboksa 360, a także PlayStation 4 i Xboksa One. Trzy pierwsze spośród wymienionych będą miały swoją premierę 29 października, podczas gdy na next-genowe edycje przyjdzie nam poczekać miesiąc dłużej (do 29 listopada w przypadku konsoli Sony; dokładny termin udostępnienia platformy Microsoftu wciąż pozostaje nieznany). Osoby zainteresowane najnowszą produkcją studia EA DICE zapraszamy do naszej porównywarki cenowej, w której znajdziecie najkorzystniejszą ofertę.