Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 kwietnia 2013, 18:54

autor: sathorn

Battlefield 4, Metal Gear Solid 5, Firefall i inne. Najciekawsze trailery 25.03 - 31.03

Święta, święta i po świętach. Wielu z Was pewnie popadło w przygnębienie, widząc aurę, którą mamy podczas tegorocznej Wielkanocy. Sposób na pogodową chandrę? Zwiastuny prosto z wirtualnych światów.

W minionym tygodniu dużą popularnością cieszył się niemal 20-minutowy filmik z gry Battlefield 4, którą zapowiedziano pokazując ją od razu „w akcji”. Oczy cieszy piękna grafika, nie brakuje też efektownych wybuchów, pościgów i walączych się budynków.

Długi zwiastun, z niemalże równie piękną grafiką co we wspomnianym Battlefieldzie 4, zaserwował nam w tym tygodniu Hideo Kojima, twórca serii Metal Gear Solid. 5 minut z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain robi duże wrażenie, chociaż trzeba pamiętać, że MGS to seria specyficzna (więcej cut-scenek niż faktycznej rozgrywki) i trudno ją bezpośrednio porównywać do innych gier wideo.

Kiedy media krzyknęły „nowa produkcja Blizzard” serca wielu fanów zapewne zgubiły kilka uderzeń. Spokojnie, to „tylko” Hearthstone: Heroes of Warcraft, gra karciana w znanym świecie fantasy. Nie zmienia to faktu, że może się okazać ciekawa.

Firefall to jedna z najlepiej zapowiadających się gier free-to-play. Tworzą ją osoby, które niegdyś pracowały przy World of Warcraft, co chyba jest wystarczającą rekomendacją. Dodajmy to tego interesującą mechanikę, ciekawy świat i piękną grafikę. Przepis na sukces? Przekonamy się jeszcze w tym roku.

Na deser coś strasznego. Daylight to kolejny niezależny horror, z akcją zaprezentowaną z perspektywy pierwszej osoby. Stary, opuszczony szpital psychiatryczny nie może nie przerażać.