Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2011, 10:52

autor: Jiker

Battlefield 3 na okładce marcowego Game Informera. Jest już pierwszy zwiastun i szczegóły o trybie multiplayer!

Battlefield 3, nad którym wzmożone prace okazały się powodem kasacji pecetowej wersji Battlefield 1943, będzie głównym tematem nowego, marcowego wydania magazynu Game Informer. Jeszcze dzisiaj światło dzienne ujrzy pierwszy zwiastun najnowszej produkcji studia EA DICE.

Battlefield 3, nad którym wzmożone prace okazały się powodem kasacji pecetowej wersji Battlefield 1943, będzie głównym tematem nowego, marcowego wydania magazynu Game Informer. Jeszcze dzisiaj światło dzienne ujrzy pierwszy zwiastun najnowszej produkcji studia EA DICE.

Battlefield 3 na okładce marcowego Game Informera. Jest już pierwszy zwiastun i szczegóły o trybie multiplayer! - ilustracja #1

Do jego publikacji dojdzie za sprawą oficjalnego serwisu internetowego poświęconego marce Battlefield. W tym samym miejscu opublikowane zostaną również pierwsze szczegóły na temat produkcji, która według twórców po raz kolejny zrewolucjonizuje pojęcie sieciowych strzelanin. Gdy tylko się to stanie, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

Przypominamy, że Battlefield 3 powstaje z myślą o PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Strzelanina tworzona jest na bazie silnika Frostbite 2.0 – najnowszej wersji autorskiej technologii EA DICE, robiącej użytek z technik i efektów stanowiących podstawę DirectX 11. Oprócz tego wynosi destrukcję otoczenia na zupełnie nowy poziom. Na jaki, dowiemy się najpewniej za kilka godzin.

Uaktualnienie #1: Na oficjalnym kanale EA Polska w serwisie YouTube pojawił się już pierwszy zwiastun Battlefield 3. Wynika z niego, że Battlefield 3 zadebiutuje na rynku jesienią tego roku. Zapraszam do oglądania.

UAKTUALNIENIE #2: Sklep Gry-OnLine rozpoczął już przyjmowanie zamówień przedpremierowych na najnowszego Battlefielda. Grę możecie w ten sposób zakupić za 129,90 złotych (PC) lub 189,90 złotych (konsole). Warto odnotować, że nabywając produkcję EA DICE w preorderze, otrzymacie ją w wersji limitowanej (lista dodatków zostanie ujawniona w niedalekiej przyszłości).

Battlefield 3 na okładce marcowego Game Informera. Jest już pierwszy zwiastun i szczegóły o trybie multiplayer! - ilustracja #2
Battlefield 3 na okładce marcowego Game Informera. Jest już pierwszy zwiastun i szczegóły o trybie multiplayer! - ilustracja #3
Battlefield 3 na okładce marcowego Game Informera. Jest już pierwszy zwiastun i szczegóły o trybie multiplayer! - ilustracja #4

UAKTUALNIENIE #3: Poznaliśmy kilka dodatkowych faktów na temat Battlefield 3. Gra zostanie zatem podzielona na tryb single player z regularnymi misjami oraz standardową dla serii opcję wieloosobową. W trakcie kampanii gracze będą wykonywać zadania w takich rejonach świata, jak Stany Zjednoczone (Nowy Jork), Blisko Wschód (Teheran) i Europa (Paryż).

W tych samych miejscach osadzone zostaną również mapy multiplayer, po których będziemy przemieszczać się zarówno pieszo, jak i za sterami śmigłowców, samolotów bojowych, czołgów i transporterów opancerzonych. Z informacji przekazanych nam przez Electronic Arts wynika, że w Battlefield 3 równoczesną rywalizację na jednej mapie będzie mogło stoczyć do 24 graczy na konsolach (Playstation 3, Xbox 360) oraz do 64 graczy na komputerach klasy PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3