Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2011, 09:45

Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3 – pojedynek zwiastunów startowych

W sieci pojawiły się zwiastuny dwóch oczekiwanych strzelanek: Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3. To doskonała okazja, żeby porównać materiały z obu gier i przekonać się, która z nich okaże się lepsza.

Dwie świetne strzelanki Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3 trafią do sprzedaży w najbliższych tygodniach. Która gra okaże się lepsza? Tego nie wiemy, ale już teraz możemy porównać zwiastuny startowe obu produkcji. Ich twórcy dołożyli wszelkich starań, aby wywrzeć wrażenie na odbiorcy: spodziewajcie się klimatycznych scen i wybuchów.

Zwiastun Battlefielda 3 pokazywaliśmy w piątek, przy okazji informacji o rekordowej liczbie pre-orderów w Polsce. Teraz jednak możemy zestawić go z filmem reklamującym Call of Duty: Modern Warfare 3, wypuszczonym przez firmę Activision kilkanaście godzin temu. Zobaczcie dwa materiały i dajcie znać, który z nich podobał się Wam bardziej.

Zwiastuny są dość podobne, chociaż pewne różnice od razu rzucają się w oczy. Battlefield 3 stawia na bardziej stonowane, ale jednocześnie klimatyczne sceny. Gra EA DICE prezentuje się też świetnie. Modern Warfare 3 graficznie jest słabszy, chociaż równie widowiskowy. Montaż ujęć z produkcji Infinity Ward kojarzy się z szybkim filmem akcji.

W sieci krąży sporo informacji i przecieków o obu grach. Osoby, które nie boją się olbrzymich spoilerów mogą zobaczyć parę scen z Battlefielda 3 na PlayStation 3. Użytkownicy pokazują też jaką różnicę w grafice gwarantuje zainstalowanie pakietu tekstur w wysokiej rozdzielczości, znajdującego się na płycie z konsolową wersją gry EA DICE.

Battlefield 3 trafi do polskich sklepów 27 października. Na Call of Duty: Modern Warfare 3 poczekamy do 8 listopada.

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 - pierwszy test trybu multiplayer
  2. Battlefield 3 - test wersji beta
TWOIM ZDANIEM

Który zwiastun startowy podoba Ci się bardziej?

Battlefield 3
80,3%
Call of Duty: Modern Warfare 3
19,7%
Zobacz inne ankiety