Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2011, 10:28

autor: Hed

Kontrowersyjny Postal III zadebiutuje w grudniu

Kontrowersyjna gra akcji Postal III trafi na zachodnie rynki w grudniu tego roku. Tak przynajmniej twierdzi jeden z zagranicznych portali, który powołuje się na informacje otrzymane od szefa studia Running With Scissors.

Szwajcarski portal GBase.ch donosi, że Postal III zostanie wydany na świecie w grudniu tego roku. Wcześniej gra trafi na rynek rosyjski. Taką informację podał Vince Desi, szef studia Running With Scissors, które stworzyło tę kontrowersyjną serię.

Vince Desi przekazał załodze wspomnianego serwisu, że 10 grudnia w Kolonii odbędzie się oficjalna impreza z okazji premiery Postal III. Jeśli tak się stanie, fani gier balansujących na granicy dobrego smaku będą mieli co robić przed Świętami Bożego Narodzenia.

Kontrowersyjny Postal III zadebiutuje w grudniu - ilustracja #1

Nie wiemy, czy grudniowa premiera dotyczy wersji gry na pecety i konsole. Postal III ma docelowo trafić na komputery oraz Xboksa 360, a później także na PlayStation 3. Mając na uwadze burzliwą historię gry i długi proces produkcji, zakładanie czegokolwiek byłoby niemądre.

Pierwszy raz o Postal III usłyszeliśmy w 2006 roku. Twórcy chcieli uporać się z grą do 2008 roku, ale plan nie wypalił. W produkcji wcielimy się w „kolesia”, który narozrabia w nowym mieście. Seria jest znana z kontrowersyjnych scen, prostackiego humoru i parodii.

  1. Oficjalna strona gry