Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2013, 17:15

autor: Olek

Batman: Arkham Origins Season Pass z dostępem do pięciu dodatków DLC

Firma Warner Interactive ujawniła cenę i zawartość „przepustki sezonowej” do gry Batman: Arkham Origins. Decydując się na zakup Batman: Arkham Origins Season Pass za niespełna 20 dolarów, gracze uzyskają dostęp do pięciu pakietów DLC, w tym zupełnie nowej kampanii.

Batman: Arkham Origins Season Pass zapewni dostęp do 5 DLC - Batman: Arkham Origins Season Pass z dostępem do pięciu dodatków DLC - wiadomość - 2013-09-26
Batman: Arkham Origins Season Pass zapewni dostęp do 5 DLC

Season pass - rodzaj karnetu uprawniającego do pobrania zestawu dodatków typu DLC, jakie ukazały się bądź ukażą się dla danej gry. Przepustka sezonowa najczęściej ma postać specjalnego kodu, za pomocą którego odblokować można dostęp do pobranych za pośrednictwem sieci Internet materiałów.

W zalewie dodatków typu DLC do gier, coraz większą popularność wśród graczy zyskują „przepustki sezonowe”. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się firma Warner Interactive, wydawca gry Batman: Arkham Origins. Z oficjalnego komunikatu w tej sprawie wynika, że dzieło studia WB Games Montreal doczeka się w przyszłości co najmniej 5 DLC.

Przepustka Batman: Arkham Origins Season Pass sprzedawana będzie wyłącznie do gry w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U. Pozwoli ona wzbogacić przygody Batmana o następujące dodatki:

  1. Gotham by Gaslight Batman Skin i Brightest Day Batman Skin (dwie nowe skórki dla Batmana, dostępne wyłącznie dla nabywców SP),
  2. New Millenium Skins Pack (pakiet skórek),
  3. Infinite Earths Skins Pack (pakiet skórek),
  4. Arkham Origins Initiation (zestaw map, na których można będzie wcielić się Bruce'a Wane'a zanim jeszcze został Batmanem i przejść ostateczną próbę przed Mistrzem Kirigiem),
  5. DLC z nową kampanią fabularną.

Na amerykańskim rynku cena Batman: Arkham Origins Season Pass wyniesie 19,99 dolarów i według zapewnień wydawcy będzie co najmniej o 10 dolarów niższa niż pakietów DLC kupowanych z osobna. Na razie nie wiemy, ile za „przepustkę” przyjdzie zapłacić polskim graczom.

Batman: Arkham Origins Season Pass z dostępem do pięciu dodatków DLC - ilustracja #3Przypomnijmy, że Batman: Arkham Origins to trzecia odsłona cyklu gier akcji, zapoczątkowanego w 2009 roku grą Batman: Arkham Asylum studia RockSteady. Za produkcję odpowiada ekipa deweloperska WB Games Montreal, która wcześniej przygotowała konwersję Batman: Arkham City na konsolę Wii U.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Batman: Arkham Origins
  2. Mroczny Rycerz uderza po raz trzeci - graliśmy w Batman: Arkham Origins
  3. Graliśmy w Batman: Arkham Origins - rewolucji brak, ale to dalej stary, dobry Batman