Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2013, 19:37

autor: Orlov

Pakiety PlayStation 4 i Killzone: Shadow Fall potwierdzone przez Sony

Firma Sony potwierdziła wypuszczenie na rynek europejski dwóch bundle-packów z PlayStation 4 i Killzone: Shadow Fall. Pakiety z innymi grami mają zostać ogłoszone wkrótce.

Pakiety PlayStation 4 i Killzone: Shadow Fall potwierdzone przez Sony - ilustracja #1

Najnowsza odsłona serii Killzone: Shadow Fall, jako jednocześnie flagowy shooter marki Sony i tytuł startowy PlayStation 4, znajdzie się w dwóch różnych zestawach z najnowszą konsolą japońskiej firmy. Pojawienie się obydwu pakietów na rynku europejskim potwierdziło Sony.

Droższy z bundle-packów, wyceniony na 499 euro (około 2100 złotych) zawierać będzie konsolę PlayStation 4, najnowszą odsłonę serii Killzone, dwa kontrolery DualShock 4, oraz odpowiedzialną za rejestrowanie ruchów i głosu PlayStation Camera. Jego nakład ma zostać ograniczony, Sony planuje jednak reedycję tuż przed Bożym Narodzeniem. Oddzielne zakupienie każdego z elementów wyniosłoby nas o 83 euro więcej (czyli pakietem oszczędzamy 350 złotych).

Uboższy, lecz jednocześnie tańszy, pakiet to „tylko” konsola, gra i jeden DualShock 4. Cena – 439 euro (około 1850 złotych). Dla przypomnienia – koszt podstawowej edycji PlayStation 4 w Polsce to sugerowane 1800 złotych.

Kolejne pakiety, z innymi już tytułami, mają zostać ogłoszone przez Sony jutro. Wszyscy ci, którzy złożyli już zamówienia przedpremierowe na najnowszą konsolę Japończyków, uzyskają możliwość upgrade’u zamówienia do preferowanego przez siebie bundle’a.

Postępy prac nad najnowszym Killzonem możecie sprawdzić sami oglądając najświeższy, ponad półgodzinny, gameplay – zaprezentowano go dzisiaj, w trakcie trwającego Eurogamer Expo. Materiał zamieszczamy poniżej.

Europejska premiera PlayStation 4 została wyznaczona na 29 listopada, tego samego dnia zawita też na półki sklepowe w Polsce. Killzone: Shadow Fall jest jednym z tytułów flagowych konsoli.