Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2014, 13:33

autor: Góral

Batman: Arkham Origins - dodatek Cold, Cold Heart zadebiutował na rynku

Od wczoraj wszyscy fani gry Batman: Arkham Origins mogą cieszyć się rozszerzeniem fabularnym Cold, Cold Heart, w którym Człowiek Nietoperz musi zmierzyć się z Mr. Freezem. Tytuł dostępny jest na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

W Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Człowiek Nietoperz otrzymuje nowy kostium. - Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart zadebiutowało na rynku - wiadomość - 2014-04-23
W Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Człowiek Nietoperz otrzymuje nowy kostium.

Wczoraj w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC zadebiutowało rozszerzenie fabularne Cold, Cold Heart (Zimne, zimne serce) do gry Batman: Arkham Origins z 2013 roku. Dodatek wyprodukowany przez studio WB Games Montreal dostępny jest w sklepie Steam (9,99 euro – około 42 zł), Xbox Live (34,99 zł) oraz w PlayStation Store (39 zł). Oczywiście osoby posiadające wykupioną przepustkę sezonową, pobiorą nową zawartość bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Tytuł pozwala przeżyć niebezpieczną przygodę, w której głównym przeciwnikiem Człowieka Nietoperza jest Mr. Freeze – jeden z najbardziej znanych antagonistów uniwersum. Przedstawione w rozszerzeniu wydarzenia mają miejsce w sylwestrową noc w czasie gali Humanitarian of the Year.

Rozgrywka w Cold, Cold Heart opiera się na tych samych zasadach, co w podstawowej wersji gry, jednak w związku z mocami Freeze’a, Batman musi stawić mu czoła w nowym kostiumie, umożliwiającym przetrwanie w niskich temperaturach. Jak to wszystko wygląda w rzeczywistości, mogliśmy obejrzeć kilkanaście dni temu, kiedy to w sieci pojawił się 30 minutowy zapis rozgrywki.

Jednocześnie warto wspomnieć, że być może nie jest to ostatnie tego typu rozszerzenie do Batman: Arkham Origins. Jak informowaliśmy w lutym, Ames Kirshen, wiceprezesa studia WB Games, stwierdził, że firma w dalszym ciągu będzie produkować „świetne dodatki”. Czekamy zatem na kolejne informacje na ten temat.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.