Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2014, 13:33

autor: Góral

Batman: Arkham Origins - dodatek Cold, Cold Heart zadebiutował na rynku

Od wczoraj wszyscy fani gry Batman: Arkham Origins mogą cieszyć się rozszerzeniem fabularnym Cold, Cold Heart, w którym Człowiek Nietoperz musi zmierzyć się z Mr. Freezem. Tytuł dostępny jest na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

W Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Człowiek Nietoperz otrzymuje nowy kostium. - Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart zadebiutowało na rynku - wiadomość - 2014-04-23
W Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Człowiek Nietoperz otrzymuje nowy kostium.

Wczoraj w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC zadebiutowało rozszerzenie fabularne Cold, Cold Heart (Zimne, zimne serce) do gry Batman: Arkham Origins z 2013 roku. Dodatek wyprodukowany przez studio WB Games Montreal dostępny jest w sklepie Steam (9,99 euro – około 42 zł), Xbox Live (34,99 zł) oraz w PlayStation Store (39 zł). Oczywiście osoby posiadające wykupioną przepustkę sezonową, pobiorą nową zawartość bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Tytuł pozwala przeżyć niebezpieczną przygodę, w której głównym przeciwnikiem Człowieka Nietoperza jest Mr. Freeze – jeden z najbardziej znanych antagonistów uniwersum. Przedstawione w rozszerzeniu wydarzenia mają miejsce w sylwestrową noc w czasie gali Humanitarian of the Year.

Rozgrywka w Cold, Cold Heart opiera się na tych samych zasadach, co w podstawowej wersji gry, jednak w związku z mocami Freeze’a, Batman musi stawić mu czoła w nowym kostiumie, umożliwiającym przetrwanie w niskich temperaturach. Jak to wszystko wygląda w rzeczywistości, mogliśmy obejrzeć kilkanaście dni temu, kiedy to w sieci pojawił się 30 minutowy zapis rozgrywki.

Jednocześnie warto wspomnieć, że być może nie jest to ostatnie tego typu rozszerzenie do Batman: Arkham Origins. Jak informowaliśmy w lutym, Ames Kirshen, wiceprezesa studia WB Games, stwierdził, że firma w dalszym ciągu będzie produkować „świetne dodatki”. Czekamy zatem na kolejne informacje na ten temat.