Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2013, 09:39

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Aveline w Assassin's Creed IV: Black Flag - nowe informacje

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o gościnnym występie Aveline de Grandpré, głównej bohaterki Assassin’s Creed III: Liberation, w Black Flag. Dzisiaj firma Ubisoft, wydawca produkcji, podzieliła się kilkoma informacjami na ten temat.

Firma Ubisoft ujawniła garść szczegółów dotyczących gościnnego występu Aveline de Grandpré, bohaterki Assassin’s Creed III: Liberation, w Assassin's Creed IV: Black Flag. Niestety nowe przygody zabójczyni zarezerwowane będą wyłącznie dla użytkowników konsol PlayStation 3 i 4, o czym pisaliśmy w zeszłym miesiącu.

Aveline z Assassin’s Creed III: Liberation powróci w Black Flag.
Aveline z Assassin’s Creed III: Liberation powróci w Black Flag.
Aveline w Assassin's Creed IV: Black Flag:
  • Trzy dodatkowe misje zapewniające około godziny rozgrywki.
  • Za scenariusz odpowiada autorka fabuły w Assassin’s Creed III: Liberation - Jill Murray.
  • Zawartość dedykowana wyłącznie konsolom PlayStation 3 i 4.

Kobieta pojawi się w kilku misjach, których akcja rozgrywa się po wydarzeniach znanych z Liberation. Historia nie będzie jednak bezpośrednio powiązana z wcześniejszą przygodą. Obecność Aveline w Black Flag ma związek z pozyskiwaniem wspomnień od różnych ludzi przez pracowników firmy Abstergo Entertainment. Wykonanie trzech dodatkowych zadań zajmie około godziny, a za scenariusz odpowiadać ma Jill Murray – autorka oryginalnej historii.

Jak już wspomniałem na początku, będzie to dodatek zarezerwowany wyłącznie dla posiadaczy edycji gry dedykowanych konsolom koncernu Sony. Pozostali fani serii będą musieli obejść się smakiem.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję zapoznać się z trybem multiplayer w „czwórce”. Wrażenia Khalosha przeczytacie w tym miejscu. Stwierdził on, że: „w Black Flag grało mi się naprawdę dobrze. Mnożniki wyglądają na trafiony pomysł, Game Lab ma szansę sporo namieszać w ogranych już trybach, a rozbudowany Wolfpack to bardzo przyjemny dodatek, chociaż nie wiem, na jak długo utrzyma przy sobie graczy”.

Misje Aveline dostępne będą wyłącznie na konsolach firmy Sony.
Misje Aveline dostępne będą wyłącznie na konsolach firmy Sony.

Assassin's Creed IV: Black Flag w pierwszej kolejności ukaże się na konsolach obecnej generacji, już 31 października bieżącego roku. Kilka tygodni później produkcja dotrze do użytkowników komputerów PC. Tytuł trafi również na sprzęt nowej generacji (PlayStation 4 i Xbox One), jednak nie wiemy kiedy to nastąpi.