Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2004, 17:34

autor: Speed

Autorzy gier z serii Test Drive anonsują nowe gry wyścigowe

Znana przede wszystkim z serii Test Driver brytyjska grupa developerska Pitbull Syndicate zaanonsowała dwie nowe gry wyścigowe na konsole Sony Playstation 2 oraz Microsoft Xbox. Nie są to co prawda obszerne zapowiedzi, ale ogólny charakter obu tytułów został już zarysowany.

Znana przede wszystkim z serii Test Drive brytyjska grupa developerska Pitbull Syndicate zaanonsowała dwie nowe gry wyścigowe na konsole Sony Playstation 2 oraz Microsoft Xbox. Nie są to co prawda obszerne zapowiedzi, ale ogólny charakter obu tytułów został już zarysowany.

Pierwszą grę nazwano Automaniacs i poza wzmianką, że fabuła skupi się na przygodach dwóch cynicznych złodziei samochodów (a co za tym idzie w środku znajdziemy dużo humorystycznych scen), nic więcej praktycznie nie zdradzono.

O wiele ciekawiej zwiastuje druga zaanonsowana dziś pozycja, Over the Top. Główna rozgrywać będzie tu polegać na ściganiu się po platformach, skoczniach i zakrętach zbudowanych z lin, drewna oraz brezentu. Oczywiście nie zabranie wielu widowiskowych kraks oraz kaskaderskich wyczynów.

Konkretniejsze informacje na temat obu produkcji objawione zostaną na zbliżającej się grudniowej konferencji „Game Connection 2004”. Tam również Pitbull Syndicate pokazać ma światu po raz pierwszy swój nowy, autorski silnik – „K9”.