Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 lipca 2011, 14:45

autor: chaostheory

ASUS VX7 szybki jak Lamborghini?

ASUS VX7 to designerski notebook z serii Lamborghini. Razem z ostatnio opisywaną myszką WX-Lamborghini, model ten powinien zagościć w domu każdego fana nie tylko sportowych samochodów z logiem byka, ale też wysokiej wydajności.

Firma ASUS ogłosiła właśnie powstanie nowego notebooka z serii „Lamborghini”. ASUS VX7, bo o nim mowa, ma być nie tylko szybki jak włoskie samochody, ale i równie piękny. Charakteru włoskiej wytwórni potworów szos dodają mu pomarańczowe wstawki z elementami przypominającymi włókno węglowe. Kształt tyłu laptopa z czerwonymi elementami przypomina tył Lamborgini Gallardo! Te wszystkie smaczki dodają ekskluzywności i z pewnością zainteresują nie tylko fanów motoryzacji. Dostępna ma być również czarno-węglowa wersja kolorystyczna.

Skupmy się jednak na tym co „pod maską”, a tutaj zapowiada się ciekawie – jednostką napędową jest czterordzeniowy procesor Intel Core i7 współpracujący z układem NVIDIA GeForce GTX 460M z 3GB pamięci VRAM  oraz 12GB pamięci RAM. Nie ma wiec wątpliwości dla kogo jest ten notebook. Dane przechowywać będą dwa 750GB dyski rozkręcające talerze do 7200 rpm.

Do sklepów nowy notebook ASUS trafi w ciągu najbliższych tygodni, wtedy również poznamy dokładną cenę. Nie należy się jednak spodziewać niskiej, wszak jest to produkt dla nielicznych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.