Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 lipca 2011, 17:20

autor: chaostheory

Asus U56E - mały, wydajny, oszczędny?

ASUS U56E to mały, 15-calowy notebook, który został wyposażony w całkiem dobre podzespoły jak Core i5 z rodziny Sandy Bridge czy dedykowaną kartę graficzną GeForce GT 540M.

Firma ASUS ogłosiła właśnie pojawienie się nowego dziecka w rodzinie ultra przenośnych notebooków tego producenta - U56E. Notebook ten kierowany ma być do wielu użytkowników - od osób korzystających sporadycznie z komputera w trakcie podróży po biznesmenów ceniących sobie mobilność. Wydajny układ graficzny GeForce GT 540M i procesor rodziny Core i5 sprawią natomiast, że rozrywka w grach będzie płynna i przyjemna.

Wyświetlacz o przekątnej 15 cali wyświetlać ma obraz w rozdzielczości HD, a dzięki specjalnemu zawiasowi pozycję ekranu będzie można bardzo wygodnie regulować, co jest szczególnie ważne podczas oglądania filmów w kilka osób.

Wbudowana bateria umożliwić ma aż do 10 godzin pracy w jednym cyklu, a ciekawym dodatkiem oprócz portów USB 3.0 ma być port szybkiego ładowania USB ("USB fast charge"), który z pewnością ucieszy właścicieli telefonów ładowanych za jego pomocą.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.