Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2007, 07:00

Assassin's Creed w "złocie"!

Kilka dni temu koncern Ubisoft podsumował finanse za ostatnie 6 miesięcy. Oprócz rozmaitych danych, w raporcie znalazła się także informacja o opóźnieniu kilku gier. Autorzy nie zdradzili o jakie tytuły chodzi, dlatego istniała uzasadniona obawa, że obsuwa może tyczyć się któregoś z wielkich hitów, zapowiadanych na koniec roku. Dziś wiemy, że wśród spóźnialskich zabraknie gry Assassin's Creed.

Kilka dni temu koncern Ubisoft Entertainment postanowił podsumować swoje finanse za ostatnie sześć miesięcy. Oprócz rozmaitych danych, w opublikowanym raporcie znalazła się także niepokojąca informacja o opóźnieniu kilku gier. Autorzy sprawozdania nie zdradzili o jakie tytuły chodzi, dlatego istniała uzasadniona obawa, że obsuwa może tyczyć się któregoś z wielkich hitów, zapowiadanych na koniec 2007 roku. Dziś wiemy, że wśród spóźnialskich zabraknie gry Assassin’s Creed. Produkt ten osiągnął bowiem „złoty” status, co oznacza, że został wysłany do tłoczni.

Assassin's Creed w 'złocie'! - ilustracja #1

Po zakończeniu tłoczenia płyty z grą trafią do pudełek, a te ostatnie do sklepów. Produkt stanie się dostępny w Stanach Zjednoczonych we wtorek, 13-ego listopada. Trzy dni później w rolę Altaira będą mogli wcielić się Europejczycy.

Koncern Ubisoft Entertainment potwierdził wcześniejsze informacje, że listopadowa premiera dotyczy tylko dwóch wersji gry, na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Posiadacze PeCetów muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż dedykowana „blaszakom” edycja trafi do sklepów dopiero na początku przyszłego roku.

W oczekiwaniu na premierę zachęcamy Was do zapoznania się z materiałami dotyczącymi gry, które zgromadziliśmy na łamach naszego serwisu:

Assassin's Creed w 'złocie'! - ilustracja #2
Assassin's Creed w 'złocie'! - ilustracja #3
Assassin's Creed w 'złocie'! - ilustracja #4