Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2007, 19:55

autor: Vercetti

SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike w „złocie”

Przeznaczona na przenośną konsolę PSP taktyczna gra akcji SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike osiągnęła status „gold” – taką informację podał na oficjalnym blogu PlayStation David Seymour, jeden z producentów tytułu. Wiadomość opublikowana przez pracownika studia Slant Six Games oznacza, że prace nad projektem dobiegły końca i po wizycie w tłoczni będzie on gotowy do tego, by 6 listopada zadeb

Przeznaczona na przenośną konsolę PSP taktyczna gra akcji SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike osiągnęła status „gold” – taką informację podał na oficjalnym blogu PlayStation David Seymour, jeden z producentów tytułu. Wiadomość opublikowana przez pracownika studia Slant Six Games oznacza, że prace nad projektem dobiegły końca i po wizycie w tłoczni będzie on gotowy do tego, by 6 listopada zadebiutować na amerykańskim rynku.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike w „złocie” - ilustracja #1

Należy spodziewać się, że niedługo potem omawiana pozycja powędruje również do odbiorców zamieszkałych w Europie. Tactical Strike nie będzie jedynym przedsięwzięciem, mającym reprezentować w najbliższym czasie serię SOCOM. Autorzy dzieła ujawnili, że prócz produktu, którego tworzenie zajęło im niemal dwa lata, równolegle rozwijają także inną inicjatywę.

Jest nią online’owy projekt dedykowany platformie PlayStation 3. Mowa tu o grze SOCOM U.S. Navy SEALs: Confrontation, która znajdzie się w sklepach już w przyszłym roku i będzie rozprowadzana zarówno drogą tradycyjną, jak i sieciową – z wykorzystaniem usługi PlayStation Network.