Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2019, 08:19

autor: Adrian Werner

Apex Legends - świeży cinematic pokazuje nową mapę i postać (Crypto)

Do sieci trafił świeży cinematic trailer Meltdown, czyli trzeciego sezonu strzelanki battle royale Apex Legends. Pokazuje on nową postać imieniem Crypto oraz dodatkową mapę (World's Edge).

Największą atrakcją trzeciego sezonu będzie nowa mapa. - Apex Legends - świeży cinematic pokazuje nową mapę i postać (Crypto) - wiadomość - 2019-09-28
Największą atrakcją trzeciego sezonu będzie nowa mapa.

Studio Respawn Entertainment wypuściło zwiastun nadchodzącego trzeciego sezonu Apex Legends, czyli popularnej strzelanki battle royale, będącej jedną z największych tegorocznych premier w kategorii free-to-play.

Zwiastun nie zawiera rozgrywki, ale pozwala zapoznać się z nowym grywalnym bohaterem imieniem Crypto, który zadebiutuje w grze wraz ze startem nowego sezonu. Poza tym filmik prezentuje World's Edge, czyli dodatkową mapę, która zlokalizowana jest na planecie Talos.

3. SEZON APEX LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Nowa postać: Crypto.
  2. Nowa mapa: World’s Edge.
  3. Dodatkowa broń: Charge Rifle.

Trzeci sezon Apex Legends zatytułowany został Meltdown i wystartuje 1 października tego roku, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych. Poza nową postacią i mapą zaoferuje również dodatkową broń nazwaną Charge Rifle.

Przypomnijmy, że Apex Legends ukazało się 4 lutego tego roku. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja zaliczyła najlepszy debiut w historii gier free-to-play, ale szaleństwo z nią związane szybko opadło. Mimo to nadal cieszy się dużą popularnością i najpewniej będzie rozwijana przez długie lata.

Kilka miesięcy temu ogłoszono, że trwają prace nad mobilną odsłoną marki. Na razie nie wiemy jednak, kiedy możemy się jej spodziewać.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Dziś zapowiedź – dziś premiera. Apex Legends to odważna zagrywka EA
  3. Apex Legends - poradnik do gry
  4. Wszystko o Apex Legends – wymagania sprzętowe, gameplay, Metacritic