Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2006, 10:55

autor: Metatron

Anno 1701 już w Europie

Pisaliśmy niedawno o tym, że Anno 1701, nowa odsłona bestsellerowej serii gier strategicznych trafiła do tłoczni i niedługo będzie dostępna w sprzedaży. Obecnie możemy poinformować, że produkcja znalazła się już w europejskich sklepach. Amerykanie na swoją wersję będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Pisaliśmy niedawno o tym, że Anno 1701, nowa odsłona bestsellerowej serii gier strategicznych, trafiła do tłoczni i niedługo będzie dostępna w sprzedaży. Obecnie możemy poinformować, że produkcja znalazła się już w europejskich sklepach. Amerykanie na swoją wersję będą musieli jeszcze trochę poczekać.

W dalszym ciągu nie znamy daty wydania gry w Polsce. Wiadomo jedynie, że na terenie naszego kraju dystrybucją zajmować się będzie firma Cenega Poland.

Anno 1701 już w Europie - ilustracja #1

Gra została wydana w dwóch wersjach językowych: angielskiej oraz niemieckiej. Wykorzystywany jest silnik graficzny stworzony przez Related Design, dzięki czemu nowa odsłona serii zmieniła szatę graficzną z dwu- na trójwymiarową.

Anno 1701 już w Europie - ilustracja #2

Dzięki Anno 1701 ponownie możemy wcielić się w rolę odkrywcy-podróżnika, zwiedzić nowe lądy, nawiązać kontakt z innymi kulturami, a także uczestniczyć w rozbudowywaniu kolonialnego imperium.

Więcej informacji o grze znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.

Anno 1701 już w Europie - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.