Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 grudnia 2018, 20:24

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Anno 1602 do pobrania za darmo

Są tutaj jacyś fanatycy strategii ekonomicznych? Jeżeli tak, to mamy dla Was niespodziankę. Już teraz możecie pobrać grę Anno 1602: Tworzenie Nowego Świata całkowicie za darmo. Wszystko to z okazji 20-lecia serii.

Grafika leciwa, grywalność wciąż ta sama. - Anno 1602 do pobrania za darmo [aktualizacja] - wiadomość - 2018-12-18
Grafika leciwa, grywalność wciąż ta sama.

Jeżeli jesteście miłośnikami strategii ekonomicznych, to powinniście ucieszyć się z niespodzianki, jaką naszykował dla Was Ubisoft. Z okazji dwudziestolecia istnienia marki Anno możecie już teraz pobrać za darmo Anno 1602: Tworzenie Nowego Świata z serwisu Uplay. Promocja potrwa do 23 grudnia, dlatego jeżeli macie ochotę ponownie utonąć w wykreowanym przez twórców świecie, to polecamy nie czekać do pierwszej gwiazdki.

Aby zagrać w Anno 1602: Tworzenie Nowego Świata, wystarczy zalogować się na swoim koncie Uplay, dodać produkcję do biblioteki, a następnie pobrać. Gra zostania na stałe przypisana do Waszego konta. Niestety, dostępna na Uplayu wersja nie posiada polskiej lokalizacji. Trzeba więc będzie wybrać pomiędzy językiem angielskim lub niemieckim. Oczywiście, na pomoc może przyjść sieć i dostępne tam spolszczenia.

Gra Anno 1602: Tworzenie Nowego Świata zadebiutowała w 1998 roku na komputerach osobistych. Była jednym z pierwszych przedstawicieli gatunku strategii ekonomicznych. Głównym zadaniem postawionym przed graczem było zasiedlenie archipelagów wysp oraz rozbudowa kolonii. Możliwość darmowego pobrania gry jest świetną okazją do odświeżenia wspomnień dla dojrzałych graczy oraz do poznania skrawka historii dla młodszych.

  1. Oficjalna strona internetowa Ubisoftu