Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2021, 11:00

autor: Entelarmer

Największa mapa w Among Us z datą premiery

Studio Innersloth potwierdziło rychły debiut nowej mapy Among Us. Statek powietrzny znany z serii Henry Stickmin trafi do gry jeszcze w tym miesiącu.

Nie da się ukryć, że największe hity minionego lata najlepsze czasy mają już za sobą. Mowa, rzecz jasna, o Fall Guys oraz Among Us. Inna sprawa, że druga z tych produkcji i tak przyciąga o wiele więcej graczy niż przed nagłym wybuchem popularności w sierpniu 2020 roku, a wkrótce do gry mogą powrócić kolejni zainteresowani. Studio Innersloth potwierdziło datę premiery nowej, największej z dotychczasowych map Among Us, która zostanie udostępniona 31 marca.

Prace nad mapą trwały dość długo, co nie powinno dziwić w kontekście niewielkiego rozmiaru zespołu deweloperskiego. Niemniej twórcy i tak uznali za stosowne ponownie wytłumaczyć się z „późnego” debiutu w obszernym wpisie, jako dodatkowe przyczyny podając m.in. debiut Among Us na konsolach (co wiąże się z uzyskaniem aprobaty producenta danej platformy) oraz prace nad systemem raportowania graczy.

Sama mapa to statek powietrzny znany z przygód Henry’ego Stickmina i wyróżnia się nie tylko rozmiarem. Gracze będą mogli wybrać pomieszczenie, w którym pojawią się po zakończeniu spotkania. Tu i ówdzie znajdziemy skróty w postaci drabin i platform, aczkolwiek te drugie będą mogły zostać unieruchomione przez zdrajców. Ponadto zobaczymy nowe zadania, przedmioty kosmetyczne i animację zabójstwa. Przypomnijmy też, że studio Innersloth pracuje nad różnymi usprawnieniami, w tym systemem znajomych oraz statystykami gry, jak również rozpiską z planami rozwoju Among Us.

  1. Oficjalna strona gry Among Us
  2. Among Us to symulator bycia kanalią. Oto 5 lekcji życia, które dała mi gra
  3. Najlepsze darmowe gry 2021 roku - top 100 gier free-to-play