Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2020, 13:15

autor: Entelarmer

Skyrim, Among Us i Yakuza trafią do Xbox Game Pass

Microsoft ujawnił kolejne tytuły, które trafią do katalogu usługi Xbox Game Pass w najbliższych miesiącach. Uwzględnia to Skyrima i wybrane części serii Yakuza, ale też polskie The Medium oraz Among Us.

The Game Awards 2020 przyniosło ze sobą nie tylko rozdanie prestiżowych nagród, ale też sporo zapowiedzi i materiałów z nadchodzących gier. Na gali pojawił się też Microsoft z nieco odmiennym ogłoszeniem. Firma ujawniła produkcje, które wkrótce zawitają do usługi Xbox Game Pass. Wśród nich znalazły się cztery ostatnio zremasterowane odsłony serii Yakuza, The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Among Us. Ta ostatnia produkcja będzie dostępna wyłącznie na PC, tak więc na rzekomy (czy raczej oczekiwany) port na konsole przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na pocieszenie zostaje nam nowa mapa zaprezentowana przez studio Innersloth.

Oprócz powyższych pozycji do oferty Xbox Game Passa dołączą m.in. Neoverse, Killer Queen Black, Cyber Shadow oraz polskie The Medium. Prawie wszystkie będą dostępne na konsolach oraz pecetach, za wyjątkiem wspomnianego Among Us oraz Skyrima i Neoverse (tylko na Xboksach). Tytuły będą pojawiały w usłudze stopniowo, poczynając od 15 grudnia (Skyrim), aczkolwiek nie znamy dokładnej daty dla wszystkich gier. Yakuzy 3, 4 oraz 5 trafią do Xbox Game Passa dopiero 28 stycznia, a na szóstkę przyjdzie nam czekać aż do 25 marca.

Przypomnijmy, że w 2021 roku w Xbox Game Passie znajdziemy także Psychonauts 2, Halo Infinite i wiele innych wydanych lub nadchodzących produkcji. Zapewne nie zabraknie też gier z katalogu przejętej przez Microsoft Bethesdy.