Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2021, 11:18

Nowa mapa Airship do Among Us - kiedy spodziewać się patcha [Aktualizacja]

Nadszedł dzień premiery najnowszej mapy do Among Us. The Airship, bo tak nazywa się największa do tej pory lokacja, może ukazać się w każdej chwili, lepiej dmuchać na zimne.

Aktualizacja

Update The Airship jest już dostępny na wspieranych platformach. Oprócz mapy w grze pojawiła się również możliwość założenia konta, weryfikacja wiekowa, opcja zgłaszania innych graczy oraz tryb gościa.

Twórcy wymienili też błędy, jakie pojawiają się w przypadku nielicznych użytkowników, oraz podzielili się sposobami ich rozwiązania.

Przedstawiono także kilka planów: czeka nas odnowienie stylu graficznego, zwiększenie limitu graczy w lobby z 10 do 15 w związku z dużym rozmiarem The Airship, a samo studio obiecuje w przyszłości wprowadzać aktualizacje w regularnych odstępach czasu.

Oryginalna wiadomość

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej i zarazem największej do tej pory mapy do sieciowej gry detektywistycznej Among Us. Choć data wydania poziomu, nazwanego The Airship, zaplanowana jest na 31 marca, nie znamy dokładnej godziny pojawienia się aktualizacji. Może do tego dojść nawet dziś wieczór, ale bezpieczniej przyjąć teorię, że update zostanie udostępniony w przeciągu najbliższych 24 godzin.

Różnice mogą zajść w kwestii dostępności mapy na poszczególnych platformach. Aktualizacje wersji mobilnych zazwyczaj pojawiają się z pewnym opóźnieniem w stosunku do PC. Kolejną rozterką jest premiera nowej lokacji na Nintendo Switch, ponieważ sami producenci konsoli zaznaczają, że DLC do gier ukazują się w nieregularnych przedziałach czasowych. Mimo wszystko mamy nadzieję, że mapa The Airship pojawi się równocześnie na każdej wspieranej platformie.

Więcej o zawartości nadchodzącego wielkimi krokami poziomu pisaliśmy ostatnio. Z najważniejszych rzeczy - najnowsza mapa zaoferuje nam zupełnie nowe zadania do wykonania, stroje, mechanikę odradzania się w wybranych przez nas miejscach oraz będzie zawierała wiele urozmaiceń, jak przemieszczanie się po drabinach czy ruchomych platformach. Pojawią się również kilka nowych, darmowych czapki:

Nowa mapa Airship do Among Us - kiedy spodziewać się patcha [Aktualizacja] - ilustracja #1