Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2007, 11:40

Amerykańska premiera Kane & Lynch

Wczoraj w Stanach Zjednoczonych ma miejsce premiera najnowszej gry firmy IO Interactive, Kane & Lynch: Dead Men.

Wczoraj w Stanach Zjednoczonych miała miejsce premiera najnowszej gry firmy IO Interactive, Kane & Lynch: Dead Men. Gra opowiada o trudnej współpracy dwóch tytułowych oprychów, uważanego za złodzieja i mordercę własnych współpracowników Kane’a, oraz psychopaty Lyncha, który najprawdopodobniej odpowiada za śmierć własnej żony. Obaj panowie zostali złapani, osądzeni przez wymiar sprawiedliwości i skazani na karę śmierci. Po raz pierwszy spotykają się w autobusie wiozącym ich do miejsca, gdzie ma być wykonany wyrok. Jednakże to dopiero początek historii, w której, aby przetrwać, potrzebne jest nie tylko zwykłe partnerstwo, ale także przyjaźń i zaufanie.

Gra dostępna jest na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Duńska firma IO Interactive znana jest przede wszystkim z produkcji takich hitów jak Freedom Fighters i seria o agencie 47, czyli Hitman.

W Polsce wersje konsolowe tej gry zadebiutują 30 listopada w cenie 249,90 zł natomiast wersja na PC trafi do sklepów w grudniu w cenie 99 złotych. Polskim dystrybutorem jest firma Cenega Poland.

Aby dowiedzieć się więcej o Kane & Lynch: Dead Men, zapraszam do naszej Encyklopedii oraz do zapoznania się z recenzją.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Kane & Lynch: Dead Men

Kane & Lynch: Dead Men