Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 17 lutego 2014, 19:06

Age of Wonders III - wystartowała oficjalna przedsprzedaż gry

Osoby składające przedpremierowe zamówienia Age of Wonders III otrzymują unikatowe DLC – Odrodzenie Elfów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wydawnictwo Techland informuje o starcie przedsprzedaży gry Age of Wonders III. Dla zamówień w przedsprzedaży dołączany jest bonus w postaci DLC – Odrodzenie Elfów.

Osoby składające przedpremierowe zamówienia Age of Wonders III otrzymują unikatowe DLC – Odrodzenie Elfów. To prawdziwa gratka dla fanów serii, gdyż będzie w nim bardzo dużo odniesień do poprzednich części gry. Gracz trafia do dawnego sanktuarium Rodu Elfów – Heartwood Forest, które dzisiaj jest zhańbionym polem bitwy, bezczeszczonym przez dzikie klany. Wywodzące się z połączenia Leśnych Elfów oraz Ciemnych Elfów - Wysokie Elfy - poprzysięgły odzyskać to miejsce i przywrócić mu dawną świetność.

Age of Wonders III Premium - Age of Wonders III - wystartowała oficjalna przedsprzedaż gry - wiadomość - 2014-02-17
Age of Wonders III Premium

Znany jest już także skład edycji premium gry Age of Wonders III, która zostanie wydana w limitowanym tłoczonym pudełku:

  1. Gra
  2. Poradnik
  3. Wielka Księga Armii
  4. Plakat
  5. DLC – dodatkowy scenariusz „Dragon’s Crown” 
  6. Soundtrack
  7. Zestaw naklejek

Gra jest dostępna w wersji standardowej w cenie 99,90 zł oraz w wersji premium w cenie 119,90 zł:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Age of Wonders III

Age of Wonders III