Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 maja 2019, 19:49

autor: "Vergil"

Age of Wonders 3 za darmo w Humble Store

Chętni mogą zdobyć za darmo następny tytuł. Mowa o Age of Wonders III, czyli produkcji z pogranicza strategii turowych i gier RPG. Z dodaniem jej do biblioteki trzeba jednak się pospieszyć, gdyż mamy na to niecałe dwie doby.

Humble Store udostępnia za darmo następną produkcję. Tym razem zadowoleni będą przede wszystkim miłośnicy strategii turowych, gdyż mowa o Age of Wonders III – grze z 2014 roku, opracowanej przez studio Triumph Software. By dodać ów tytuł do swojej biblioteki należy przejść pod ten adres i zalogować na swoje konto, a następnie umieścić opisywaną pozycję w koszyku i sfinalizować transakcję (oraz zapisać się do newslettera, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy). Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak aktywować produkt na Steamie przy pomocy otrzymanego kodu. Jak to zwykle bywa, warto się pospieszyć, gdyż w chwili pisania tej wiadomości do zakończenia promocji pozostały niespełna dwie doby.

Age of Wonders III ukazało się ponad dwanaście lat po premierze drugiej odsłony cyklu. - Age of Wonders 3 za darmo w Humble Store - wiadomość - 2019-05-09
Age of Wonders III ukazało się ponad dwanaście lat po premierze drugiej odsłony cyklu.

Age of Wonders III zabiera nas w podróż do fantastycznego świata, o który wojnę toczy wiele zwaśnionych frakcji. W trakcie zabawy zajmujemy się nie tylko eksploracją map, odkrywaniem rozmaitych miejsc i toczeniem bitew, lecz także kierujemy rozwojem całego królestwa, a nawet dostosowujemy do indywidualnych preferencji topografię terenu. Całość wzbogacono o elementy RPG, bowiem przed rozpoczęciem przygody wybieramy przywódcę reprezentującego jedną z kilku profesji; każdy z nich posiada indywidualny zestaw cech oraz unikalne jednostki. Oprócz kampanii fabularnej Age of Wonders III posiada tryb pojedynczych potyczek z SI lub innymi graczami (przez Internet albo sieć lokalną, w systemie mailowym lub w ramach tak zwanego „gorącego krzesła”).

  1. Age of Wonders III za darmo w Humble Store
  2. Oficjalna strona internetowa gry Age of Wonders III
  3. Poradnik do gry Age of Wonders III