Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 lipca 2019, 20:42

autor: Vergil

Age of Wonders 3 za darmo na Steamie

Z okazji zbliżającej się premiery gry Age of Wonders: Planetfall, firmy Triumph Studios i Paradox Interactive udostępniły za darmo swoje poprzednie dzieło, czyli Age of Wonders III. Jak to zwykle bywa, na dodanie tej produkcji do swojej biblioteki mamy ograniczoną ilość czasu.

Zespół Triumph Studios oraz ekipa Paradox Interactive udostępniły za darmo grę Age of Wonders III. Produkcję może zdobyć bez sięgania do portfela każdy użytkownik platformy Steam. By dodać ją do swojej biblioteki, wystarczy udać się pod ten adres i zalogować na swoje konto, a następnie kliknąć w przycisk „Dodaj do konta” i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Warto się z tym pospieszyć, gdyż promocja potrwa do 15 lipca. Należy jeszcze odnotować, że każdy, kto zdecyduje się na ten krok, może liczyć na dziesięcioprocentową zniżkę na zakup gry Age of Wonders: Planetfall w wersji Premium Edition, której premiera odbędzie się 6 sierpnia.

  1. Age of Wonders III na platformie Steam
Udostępniając za darmo grę Age of Wonders III, autorzy świętują rychłą premierę swego kolejnego dzieła, czyli Age of Wonders: Planetfall. - Age of Wonders 3 za darmo na Steamie - wiadomość - 2019-07-11
Udostępniając za darmo grę Age of Wonders III, autorzy świętują rychłą premierę swego kolejnego dzieła, czyli Age of Wonders: Planetfall.

Przypomnijmy, że w Age of Wonders III trafiamy do fantastycznej krainy ogarniętej wojną toczoną przez rozmaite frakcje. Rozgrywka polega na poszerzaniu wpływów własnego imperium, co wymaga zarówno eksploracji rozległych map, jak i toczenia krwawych starć z siłami nieprzyjaciela. Poza tym ważną rolę w omawianej produkcji odgrywają elementy RPG, gdyż na czele naszego królestwa stoi przywódca wyposażony w indywidualne cechy i unikalne jednostki. Choć filarem gry jest kampania fabularna, coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy multiplayerowych potyczek.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Age of Wonders III
  2. Age of Wonders III – poradnik do gry
  3. Recenzja gry Age of Wonders III – udany powrót do świata Evermore