Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2008, 18:39

autor: Łosiu

Agatha Christie: Kolekcja tajemnic od CD Projekt

Firma CD Projekt szykuje listopadową niespodziankę dla fanów tajemniczych przygodówek kryminalnych sygnowanych nazwiskiem Agathy Christie ...

Firma CD Projekt szykuje listopadową niespodziankę dla fanów przygodówek kryminalnych sygnowanych nazwiskiem Agathy Christie.

Wraz z dniem 27 listopada w serii wydawniczej TOPSELLER ukaże się pozycja, składająca się z trzech gier przygodowych, zatytułowana: Agatha Christie: Kolekcja Tajemnic. Zawarte w kolekcji gry będą opierać się na fabułach popularnych kryminałów angielskiej pisarki: Morderstwo w Orient Expresie, Zło, które żyje pod słońcem oraz I nie było już nikogo.

Agatha Christie: Kolekcja tajemnic od CD Projekt - ilustracja #1

Do tej pory w Polsce firma IQ Publishing wydała tylko jeden tytuł z serii – I nie było już nikogo. Zapowiadana kolekcja CD Projektu to wspaniała gratka dla zwolenników powieści detektywistycznych, pióra Christie. Zasiadając do gry mamy bowiem możliwość „uczestniczenia” w wydarzeniach znanych z powieści. Co więcej, w grze Zło, które żyje pod słońcem wcielimy się w rolę genialnego Herculesa Poirot’a – postać ekscentrycznego detektywa wykreowanego przez pisarkę.

Agatha Christie: Kolekcja Tajemnic to zbiór gier prezentujących klasyczny system rozgrywki – point & click. Masa dialogów, eksploracja lokacji w poszukiwaniu poszlak oraz pobudzające nasze szare komórki zagadki gwarantują zabawę na wiele godzin. Zapraszamy najpierw do bliższego zapoznania się z tytułami, których to recenzje i oceny znajdziecie na łamach GOLa (Morderstwo w Orient Expresie, Zło, które żyje pod słońcem, I nie było już nikogo).

Kolekcję Tajemnic będziemy mogli nabyć w cenie 39,99 zł.