Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Europa Universalis III: Napoleon's Ambition

Nadchodzi kolejne rozszerzenie do Europa Universalis III

Taven, 10 września 2010, 12:00

Dobre wiadomości dla fanów strategii Paradox Interactive. Firma ogłosiła, że pracuje nad kolejnym, czwartym już rozszerzeniem do ostatniej części swojej flagowej serii Europa Universalis – Europa Universalis 3: Divine Wind. Nie znamy jeszcze daty wydania dodatku.

Paradox Interactive odnosi sukcesy dzięki dystrybucji cyfrowej

Hed, 16 kwietnia 2010, 13:23

W 2009 roku Paradox Interactive, firma znana przede wszystkim fanom wymagających strategii (Hearts of Iron, Europa Universalis), sprzedała więcej pecetowych gier niż kiedykolwiek. Tak przynajmniej twierdzi prezes przedsiębiorstwa, Fredrik Wester, który w wywiadzie dla Gamesindustry.biz powiedział, że sukces kryje się w dystrybucji elektronicznej.

Sword of the Stars II oraz inne nowe gry Paradox Interactive

Adrian Werner, 23 stycznia 2010, 09:05

Pisaliśmy już o Paradox Interactive Convention 2010, czyli imprezie zorganizowanej przez znanego głównie ze skomplikowanych gier strategicznych szwedzkiego wydawcę. Zlot dobiegł już końca, przynosząc nam masę ciekawych wieści. Wśród nich znalazły się także informacje o nowych tytułach, jakie Paradox ma obecnie w produkcji.

Paradox Interactive zapowiada trzy nowe gry

Maciej Śliwiński, 19 sierpnia 2009, 13:40

Paradox Interactive, producent odpowiedzialny między innymi za serie Europa Universalis czy Hearts of Iron ogłosił dziś podczas targów gamescom kilka nowych projektów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 października 2008)

Jiker, 8 października 2008, 10:49

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: podbijamy Europę, wyruszamy w podróż z intergalaktycznymi oficerami, gramy w demo Tom Clancy’s EndWar, słuchamy ścieżki dźwiękowej Fable, czekamy na europejską premierę Afro Samurai i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 września 2008)

Jiker, 5 września 2008, 10:05

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: czekamy na Rock Band 2, kupujemy wcześniej Dead Space, przyglądamy się rozmowom biznesowym firmy Tecmo, przeżywamy europejski szturm Square Enix i zapoznajemy się z zestawem Europa Universalis III. Zapraszamy do lektury.

Kolejny dodatek do Europa Universalis III w drodze

Kuba, 7 marca 2008, 08:23

Europa Universalis III doczekała się już jednego dodatku, który poświęcony był tematyce jednego z największych strategów w dziejach. Następny – zatytułowany Europa Universalis III: In Nomine pojawi się już wkrótce.

Trwają zapisy na beta-testy gry Europa Universalis: Rome

Vercetti, 26 października 2007, 17:30

O tym, że skandynawskie studio Paradox Interactive pracuje nad kolejną odsłoną strategii turowej Europa Universalis, wiemy oficjalnie od początku października. Osoby, które w ciągu ostatnich tygodni zainteresowały się nowym przedsięwzięciem szwedzkich programistów, ucieszy z pewnością fakt, że już wkrótce Rome doczeka się zamkniętych beta-testów.

Zapowiedziano Napoleon’s Ambition - dodatek do Europy Universalis III

Metatron, 3 maja 2007, 18:20

Gra Europa Universalis III została przyjęta z mieszanymi odczuciami. Niektórym fanom rozwiązania proponowane przez Paradox Interactive przypadły do gustu, inni narzekali na zbytnie odejście od historycznych realiów. To właśnie z myślą o nich powstaje, dopiero co zapowiedziany dodatek, Napoleon’s Ambition.