Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat EverQuest II

10 lat więzienia za ataki na serwery Blizzarda – Wieści MMO (10/10/2016)

moir, 10 października 2016, 14:44

Dzisiaj piszemy m.in. o atakach DDoS na serwery Blizzarda i ich przykrych konsekwencjach, dodatku Kunark Ascending do kultowego EverQuesta II i wyborach Miss i Mistera Lineage II. Nie zapomnieliśmy również o fenomenalnym trailerze dodatku Knights of the Eternal Throne do Star Wars: The Old Republic.

EverQuest II otrzyma serwer więzienny dla niepokornych graczy

Draug, 20 sierpnia 2015, 10:35

Studio Daybreak Game Company (niegdyś Sony Online Entertainment) podzieliło się ciekawym pomysłem odnośnie gry EverQuest II. Niedługo w tym popularnym MMORPG otwarty zostanie swoisty serwer więzienny, na który będą zsyłani wszyscy gracze łamiący regulamin.

EverQuest oraz EverQuest II otrzymają nowe rozszerzenia

Ender, 16 sierpnia 2014, 18:21

EverQuest oraz EverQuest II, a więc jedne z najstarszych funkcjonujących do dziś MMO na rynku, otrzymają nowe dodatki, które są odpowiednio 21 i 11 rozszerzeniem w ich historii. Add-ony zwiększą maksymalny poziom postaci, zaoferują nowe lokacje oraz szereg innych nowości.

Przegląd MMO (28/09/2013) – m.in. EVE Online, Guild Wars 2, EverQuest II

moir, 28 września 2013, 14:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejny dodatek do EVE Online, nadchodzącą aktualizację i darmowy tydzień w Guild Wars 2 oraz najnowszą akcję "promocyjną" w EverQuest II.

SOE Live – podsumowanie imprezy Sony Online Entertainment w Las Vegas

moir, 5 sierpnia 2013, 20:28

Przeprowadzana w dniach 1 - 4 sierpnia impreza SOE Live organizowana przez firmę Sony Online Entertainment dobiegła już końca. W trakcie jej trwania amerykański deweloper zapowiedział oficjalnie swoją najnowszą produkcję zatytułowaną EverQuest Next. Niniejsza wiadomość stanowi podsumowanie całego wydarzenia.

EverQuest i EverQuest II otrzymają kolejne dodatki

luckie, 2 sierpnia 2013, 14:19

EverQuest: Call of the Forsaken i EverQuest II: Tears of Veeshan to tytuły następnych dodatków do MMORPG-ów studia Sony Online Entertainment. Oba rozszerzenia zadebiutują jesienią.

Zapowiedziano nowe dodatki do EverQuest i EverQuest II

Adrian Werner, 7 września 2012, 12:08

Studio Sony Online Entertainment ujawniło EverQuest: Rain of Fear oraz EverQuest II: Chains of Eternity, czyli nowe dodatki do popularnych produkcji MMORPG tego zespołu. Premiera obu zaplanowana została na listopad tego roku.

Technologia SOEmote pozwoli postaciom MMO na odtwarzanie mimiki graczy

Adrian Werner, 3 czerwca 2012, 19:45

Studio Sony Online Entertainment pracuje nad technologią śledzenia mimiki graczy. Dzięki temu postacie z gier MMORPG będą mogły naśladować każdy grymas i minę sterujących nimi użytkowników.

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, Final Fantasy XIII-2, Saints Row: The Third) 11/1/12

Jiker, 11 stycznia 2012, 14:12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demach Kingdoms of Amalur: Reckoning i Final Fantasy XIII-2, dodatku do Saints Row: The Third, a także sukcesie EverQuest II.

Twórcy gry EverQuest II opóźniają przejście na pełny model free to play

Hed, 7 grudnia 2011, 13:19

Przejście gry EverQuest II na pełny model free to play zostało opóźnione przez twórców z firmy Sony Online Entertainment. Producenci potrzebują jeszcze kilkunastu godzin na dopracowanie paru detali. Wraz z konwersją drugi EverQuest wzbogaci się o spory pakiet nowej zawartości.

EverQuest II przejdzie na pełnoprawny model free to play w przyszłym miesiącu

Hed, 11 listopada 2011, 12:58

Twórcy gry EverQuest II zamierzają przejść na pełnoprawny model free to play w grudniu. Produkcja była od niedawna dostępna w wersji płatnej lub darmowej (EverQuest II Extended), co mogło rodzić nieporozumienia. W przyszłym miesiącu podziały znikną i wszyscy spotkają się na wspólnych serwerach.

Wieści ze świata (Resistance 3, LulzSec, Total War: Shogun 2) 29/07/11

Hed, 29 lipca 2011, 16:38

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie strzelanki Resistance 3, aresztowaniu hakerów z grupy LulzSec, nowych projektach twórców God of War III i dodatkach do gier Homefront oraz Total War: Shogun 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Castlevania: Lords of Shadow, GTA IV, Modern Warfare 2) 5/10/10

Jiker, 5 października 2010, 12:56

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zmiana w OnLive, promocyjnych cenach DLC do Modern Warfare 2, kompletnej edycji GTA IV, a także dacie premiery nowej gry Tima Schafera. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Civilization V, EverQuest II, Rock Band 3) 30/09/10

Jiker, 30 września 2010, 13:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o umowie THQ z Sumthing Else Music Works, pełnej liście utworów do Def Jam Rapstar, narzędziach edycyjnych do Civilization V, a także oficjalnym starcie darmowego EverQuesta II. Zapraszamy do lektury.

Rusza darmowy EverQuest II

Taven, 20 sierpnia 2010, 13:15

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że Sony Online Entertainment zadecydowało, że głośny tytuł MMORPG, EverQuest II, doczeka się swojej darmowej wersji. Wraz z dniem wczorajszym, 19 sierpnia, poznawanie tajemnic krainy Norrath nie kosztuje już nic. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji i z miejsca można zacząć swoją przygodę.

Zapowiedziano nowe dodatki do EverQuest I oraz EverQuest II

Adrian Werner, 10 sierpnia 2010, 10:42

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych konkretach na temat nowej odsłony cyklu EverQuest. Prace nad tą grą nie oznaczają jednak porzucenia dwóch poprzednich części. Sony Online Entertainment zamierza dalej wspierać i rozwijać te tytuły, czego najlepszym dowodem są ujawnione właśnie nowe dodatki do nich.

Zapowiedziano Everquest Next

Adrian Werner, 9 sierpnia 2010, 09:26

Kila dni temu ujawniono, że popularne MMO zatytułowane EverQuest II przejdzie częściowo na darmowy model finansowy. Okazuje się jednak, że nie jest to największa nowina, jaką miał w zanadrzu zespół Sony Online Entertainment. Na dorocznym zjeździe fanów ujawniono bowiem pierwsze szczegóły dotyczące pełnowymiarowej kontynuacji serii.

Darmowa wersja EverQuest II staje się faktem

Jiker, 28 lipca 2010, 09:20

Gra EverQuest II, funkcjonująca na rynku MMO od blisko sześciu lat, przechodzi spodziewaną przez specjalistów ewolucję. Wraz z przekazaniem szczegółów na temat specjalnej edycji Extended, firma Sony Online Entertainment postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych graczy i zaoferować swoją produkcję w darmowej formie.

Wieści ze świata (Just Cause 2, BioShock 2, Prince of Persia) 26/05/10

Jiker, 26 maja 2010, 12:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o dacie europejskiej premiery Front Mission Evolved, promocjach na Steamie, dodatkach do Just Cause 2, nowego Prince of Persia i BioShock 2, wielkiej aktualizacji EverQuest II, a także nowych informacjach na temat Crackdown 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Aion, EverQuest II, BioShock) 21/05/10

Jiker, 21 maja 2010, 12:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o demie SBK X, niezwykle drogich mountach do EverQuest II, promocyjnej cenie kompilacji Sam & Max, poradnikach na Steamie, nowościach w Aion, a także opóźnieniu premiery pierwszego epizodu Sonic The Hedgehog 4. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (GTA V, EVE Online, Star Wars: Battlefront) 17/05/10

Jiker, 17 maja 2010, 12:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przełożeniu premiery nowego dodatku do EVE Online, demie ModNation Racers, potencjalnej zapowiedzi GTA V, plotkach o Star Wars: Battlefront 3, a także kontynuacji PixelJunk Shooter. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (EverQuest II, Tactical Intervention, Auto Club Revolution) 14/05/10

Jiker, 14 maja 2010, 14:09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach związanych z dodatkiem EQII: Sentinel’s Fate, becie nowej gry twórcy Counter Strike’a, nowym wyścigowym MMO, OnLive w Europie, wynikach finansowych Konami, a także nowej, taniej serii na PSP. Zapraszamy do lektury.

Przegląd gier MMO (15/02/2010)

Rock Alone, 15 lutego 2010, 09:36

Witam w najnowszym wydaniu Przeglądu MMO. Dzisiaj kolejne zmiany w układzie artykułu - wprowadziłem nowy dział, w ramach którego będę publikował krótkie ale ważne wiadomości o wydarzeniach w świecie masowych gier online. Powodem takiej zmiany jest chęć zaprezentowania tych informacji, które są istotne ale na tyle małe, że nie zasługują na odrębny artykuł.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Heavy Rain, EverQuest II) 27/1/10

Jiker, 27 stycznia 2010, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: problemy Red 5 Studios, nowości w EverQuest II i Star Wars Galaxies, premierowe plany Global Agenda, nowości w Xbox Live, kolekcjonerska edycja Super Street Fighter IV i inne. Zapraszamy do lektury.

Kobiety grają dłużej i częściej kłamią na ten temat

Maciej Śliwiński, 29 grudnia 2009, 08:50

Badania przeprowadzone przez czasopismo Journal of Communication pokazały, że kobiety grają więcej niż mężczyźni. Przynajmniej w jedną z popularniejszych gier MMO na rynku - EverQuest II.