Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka EverQuest II: Tears of Veeshan (PC)

EverQuest II: Tears of Veeshan PC

Dziesiąte rozszerzenie do drugiej odsłony popularnego cyklu MMORPG-ów zatytułowanego EverQuest. Za jego stworzenie odpowiedzialne jest studio Daybreak Game Company, czuwające nad rozwojem marki od momentu jej narodzin w 1999 roku.

To jest dodatek do gry EverQuest II.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | smoki | MMO

PC Windows
Okładka EverQuest II: Tears of Veeshan (PC)

data premiery gry w wersji PC:

12listopada2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EverQuest II: Tears of Veeshan to tytuł dziesiątego dodatku do EverQuest II – produkcji MMORPG studia Sony Online Entertainment. Jest on przeznaczony dla wysokopoziomowych postaci, innymi słowy weteranów produkcji. Tears of Veeshan wymaga do działania podstawowej wersji gry – można ją pobrać za darmo z oficjalnej strony, ale za samo rozszerzenie trzeba zapłacić.

Fabuła Tears of Veeshan koncentruje się na krainie zwanej Eternal Broodlands – miejscu, do którego po śmierci trafiają smoki. Głównym zadaniem odwiedzających ją graczy jest zebranie tytułowych łez Veeshany, matki wszystkich smoków.

Tereny eksplorowane w rozszerzeniu składają się z dużego obszaru głównego oraz dziewięciu lokacji podziemnych, a każda z nich oferuje własne zadania i wątki fabularne. Największe podziemie, Temple of Veeshan, zawiera 20 bossów do pokonania i jest na tyle duże, że na jego terenie można korzystać z wierzchowców latających.

Bohaterowie mogą nauczyć się zaawansowanych smoczych umiejętności, różnych w zależności od obranego archetypu. Limit alternatywnego rozwoju wzrósł do 340 punktów. W Tears of Veeshan wprowadzona została także nowa klasa postaci. Jest nią Channeler o archetypie kapłana, domyślnie wyposażony w łuk i skórzaną zbroję. Towarzyszy mu zwierzak, którego można dowolnie modyfikować. Pewnego usprawnienia doczekało się również zarządzanie towarzyszami – mowa o dodatkowych slotach na najemników, dzięki którym da się ich zmieniać bez konieczności powrotu do rodzinnego miasta.

Wraz z Tears of Veeshan twórcy usprawnili system wyszukiwania grupy. Pozwala on w szybki i łatwy sposób połączyć ze sobą graczy, by wysłać ich do wspólnej instancji. Z kolei gildie zyskały domy czwartego poziomu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do EverQuest II: Tears of Veeshan

Wymagania wiekowe EverQuest II: Tears of Veeshan

16+

Wymagania sprzętowe EverQuest II: Tears of Veeshan

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
  • Windows 98/Me/2000/XP
  • łącze internetowe
EverQuest i EverQuest II otrzymają kolejne dodatki
EverQuest i EverQuest II otrzymają kolejne dodatki

wiadomość2 sierpnia 2013

EverQuest: Call of the Forsaken i EverQuest II: Tears of Veeshan to tytuły następnych dodatków do MMORPG-ów studia Sony Online Entertainment. Oba rozszerzenia zadebiutują jesienią.