Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat RollerCoaster Tycoon 3

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition zapowiedziane. Są wymagania sprzętowe

Vergil, 8 września 2020, 16:18

Studio Frontier Developments zapowiedziało grę RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition, czyli kompletne wydanie kultowej strategii ekonomicznej z 2004 roku. Tytuł jeszcze w tym miesiącu trafi na PC i Nintendo Switch, zaś dzisiaj możemy zapoznać się z jego zawartością i wymaganiami sprzętowymi.

Nie tylko Fallout Shelter – mobilne premiery tygodnia (m.in. RollerCoaster Tycoon 3, March of Empires)

Jiker, 14 sierpnia 2015, 11:26

Sklepy App Store i Google Play wzbogaciły się w tym tygodniu o kilka ciekawych produkcji. Swoje premiery zaliczyły gry takie jak RollerCoaster Tycoon 3, March of Empires, Sentinel Command, Monsters Ate My Metropolis, Ricochet Theory, Blocky Raider oraz The Ascension.

Atari wystawi na sprzedaż marki RollerCoaster Tycoon, Test Drive i Total Annihilation

qjin, 23 maja 2013, 12:45

Firma Atari ogłosiła, że ma zamiar wystawić na sprzedaż licencje znanych marek. Mowa o RollerCoaster Tycoon, Test Drive oraz Total Annihilation. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, aukcja wystartuje w lipcu tego roku.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, TrackMania 2: Canyon, Saints Row: The Third) 3/10/11

Jiker, 3 października 2011, 14:21

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o braku demonstracji gry TrackMania 2: Canyon, nowym przedsięwzięciu Marka Jacobsa, „zabójczej opcji” w Mass Effect 3, przesunięciu premiery Phantasy Star Online 2, a także tytule ambasadora polskiej gospodarki dla firmy CD Projekt. Zapraszamy do lektury.

RollerCoaster Tycoon 3D - popularna seria strategiczno-ekonomiczna zmierza na 3DS

Sarge, 8 września 2011, 11:15

W przyszłym roku na rynku zadebiutuje RollerCoaster Tycoon 3D. Gra ukaże się wyłącznie na 3DS-ie i jest pierwszą odsłoną popularnej serii strategiczno-ekonomicznej dedykowaną przenośnej konsolce.

Szykuje się powrót serii RollerCoaster Tycoon

Adrian Werner, 7 września 2010, 08:36

Fani RollerCoaster Tycoon nie byli ostatnio rozpieszczani. Od premiery trzeciej części minęło już sześć długich lat, a pytania o kolejną odsłonę cyklu firma Atari (właściciel marki) zbywała do tej pory milczeniem. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że już wkrótce ulegnie to zmianie.

Powstanie film na podstawie serii RollerCoaster Tycoon

Hed, 14 maja 2010, 12:13

W planach znajduje się kolejny absurdalny film na podstawie gry. Tym razem chodzi o serię strategiczną RollerCoaster Tycoon, która trafi na ekrany kin dzięki staraniom Atari i Sony Pictures Animation. Można powiedzieć, że jest na co czekać, bo oprócz filmowej adaptacji menadżera lunaparku, otrzymamy też obrazy na podstawie gier The Sims i Asteroids.

Atari „wisi” twórcy RollerCoaster Tycoon prawie pięć milionów USD

ComCo, 9 listopada 2005, 09:24

Chris Sawyer postanowił zdecydowanie upomnieć się o swoje. Do brytyjskiego sądu wpłynął właśnie pozew, w którym ten jeden z najbardziej znanych developerów w branży elektroniczno-rozrywkowej oskarża korporację wydawniczą Atari o niewypłacenie należnych mu 4.8 miliona USD.

RollerCoaster Tycoon 3: Wild! ukończony

ComCo, 20 października 2005, 14:14

Korporacja wydawnicza Atari poinformowała o zakończeniu przez studio developerskie Frontier prac nad RollerCoaster Tycoon 3: Wild! - drugim (po Soaked!), oficjalnym rozszerzeniem trzeciej części programu, pozwalającego graczom wcielić się w dyrektora ogromnego parku rozrywki. Całość trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 25 października, w zachodniej Europie gra pojawi się 5 listopada.

RollerCoaster Tycoon 3: Wild! - dzika zwierzyna w parku rozrywki

Kull, 16 sierpnia 2005, 11:09

Firma Atari ujawniła nowe, tym razem konkretne informacje dotyczące drugiego (pierwszy to Soaked!) dodatku do gry RollerCoaster Tycoon 3, zatytułowanego Wild! (ang. przym. Dziki). Z oficjalnej wzmianki można wyczytać m.in., że nowy add-on pojawi się w sprzedaży już jesienią 2005.

Pierwsze screenshoty z RollerCoaster Tycoon 3: Wild!

Krystian Smoszna, 19 lipca 2005, 07:18

Wielbiciele RollerCoaster Tycoon jeszcze dobrze nie ochłonęli po premierze pierwszego dodatku do trzeciej odsłony cyklu, a już wiadomo, że firma Atari szykuje się do opublikowania kolejnego rozszerzenia, tym razem zatytułowanego Wild! O tym, że add-on faktycznie powstaje, najlepiej świadczą opublikowane wczoraj screenshoty.

W RollerCoaster Tycoon 3 pojawią się reklamy prawdziwych firm

ComCo, 12 lipca 2005, 09:54

Korporacja wydawnicza Atari podpisała umowę z firmą Massive Inc., na mocy której gracze podczas zmagań w popularnej grze strategiczno-ekonomicznej, pt. RollerCoaster Tycoon 3, będą mogli zaobserwować rozmaite reklamy prawdziwych koncernów (m.in. Coca-Cola czy Intel).

Atari szykuje kolejny dodatek do RollerCoaster Tycoon 3

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 08:47

Budowanie nowoczesnego parku rozrywki będzie miało swój ciąg dalszy. Zaledwie w kilka tygodni po premierze pierwszego dodatku do RollerCoaster Tycoon 3 o nazwie Soaked!, firma Atari poinformowała o produkcji kolejnego rozszerzenia, które zostało zatytułowane Wild!

Pierwszy dodatek do RollerCoaster Tycoon 3 już w amerykańskich sklepach

Krystian Smoszna, 24 czerwca 2005, 10:33

Mimo sporych problemów, z jakimi ostatnio boryka się koncern Atari, premiera pierwszego dodatku do RollerCoaster Tycoon 3 o nazwie Soaked!, odbyła się zgodnie z planem, o czym poinformowano wczoraj za pośrednictwem oficjalnego oświadczenia prasowego.

Koniec prac nad Soaked! do RollerCoaster Tycoon 3

ComCo, 10 czerwca 2005, 08:41

Pierwsze informacje o przygotowywaniu dodatku do trzeciej części cyklu gier strategiczno-ekonomicznych o nazwie RollerCoaster Tycoon, który nosi podtytuł Soaked!, sięgają stycznia bieżącego roku. Wczoraj, przedstawiciele studia Frontier Developments poinformowali o zakończeniu prac nad tym rozszerzeniem (status „gold” i wysłanie gry do tłoczni).

Poradnik: RollerCoaster Tycoon 3

Redakcja GRYOnline.pl, 14 lutego 2005, 17:55

W poradniku do trzeciej części gry RollerCoaster Tycoon znajdziecie przede wszystkim cenne informacje i wskazówki, wyjaśniające zasady rządzące rozgrywką, dowiecie się jak w sprawny sposób zarządzać wesołym miasteczkiem oraz ukończyć kampanię singleplayer.

Podtytuł dodatku do RCT3 - sprostowanie

Kull, 8 lutego 2005, 12:19

Pierwsze oficjalne rozszerzenie do Roller Coaster Tycoon 3 trafi na sklepowe półki w czerwcu tego roku. O szczegółach dodatku pisaliśmy w jednym z wczorajszych newsów. Dziś zaś, wydawca gry (firma Atari) zdementował pogłoski, jakoby nadchodzące rozszerzenie do RCT3 miało nosić nazwę „Cape Typhoon”. Poprawny tytuł programu brzmi „Roller Coaster Tycoon 3: Soaked”.

Konkrety w temacie RollerCoaster Tycoon 3: Cape Typhoon

eLKaeR, 7 lutego 2005, 13:38

Pierwsze szczątkowe informacje odnośnie oficjalnego rozszerzenia trzeciej części cyklu RollerCoaster Tycoon przedstawiliśmy Wam pod koniec ubiegłego miesiąca. Teraz chcielibyśmy przekazać Szanownym Czytelnikom konkrety na temat wspomnianego dodatku (podtytuł: Cape Typhoon), którego rynkowa premiera nastąpi prawdopodobnie latem bieżącego roku.

RollerCoaster Tycoon 3 dostanie rozszerzenie

ComCo, 21 stycznia 2005, 15:20

Na polską premierę RollerCoaster Tycoon 3, najnowszej odsłony popularnej serii strategii ekonomicznych, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać (plan wydawniczy CDP wskazuje datę 24 lutego). Ta sytuacja boli tym bardziej, gdy zestawimy ją z dzisiejszymi doniesieniami. Duet Frontier Developments - Atari od jakiegoś czasu pracuje bowiem nad pełnoprawnym dodatkiem.

RollerCoaster Tycoon 3 i Axis & Allies już w sklepach

Klecha, 3 listopada 2004, 08:12

Korporacja Atari wydała dziś informacje prasową w której donosi, że jej dwie najnowsze gry strategiczne właśnie trafiły na półki sklepowe w Ameryce Północnej.

Nowe ciekawostki w RollerCoaster Tycoon 3

Speed, 15 października 2004, 15:55

Koncern wydawniczy Atari poinformował, że najnowsza produkcja, gra RollerCoaster Tycoon 3 zawierać będzie opcje fotograficzne. W finalnej wersji programu ponadto znajdziemy zintegrowaną, pełną wersję „Microsoft Photo Story”, która pozwoli graczom na opowiedzenie historii swojego parku i przedstawienie jej znajomym.

Subiektywne wrażenia z dema Rollercoaster Tycoon 3...

Elrond, 12 października 2004, 15:20

Nie wiem jak to się dzieje, ale bardzo dużo osób odczuwa potrzebę wirtualnego "panowania" nad przeróżnymi dziedzinami życia. Twórcy i wydawcy gier dawno już poznali te nasze potrzeby i starając się je zaspokoić, wypuszczali na rynek wszelkiego rodzaju "simy" czy "tycoony", od kolei żelaznej poczynając na parku rozrywki kończąc. I to właśnie park rozrywki, a konkretnie 3 cześć gry RCT 3 ...

Olbrzymie kolejki górskie coraz bliżej - RollerCoaster Tycoon 3 w "złocie"

Speed, 11 października 2004, 15:02

Konsorcjum wydawnicze Atari ogłosiło, że RollerCoaster Tycoon 3, trzecia część znanej strategiczno-ekonomicznej serii gier, osiągnęła „złoty” status. Płyta-matka powędrowała tym samym do tłoczni, skąd wielokrotnie powielona trafi na brytyjskie półki sklepowe 2 listopada, br.

Demo RollerCoaster Tycoon 3 w końcu opublikowane

Speed, 27 września 2004, 19:14

Datę wydania wersji demonstracyjnej gry RollerCoaster Tycoon 3 przekładano z tygodnia na tydzień. Najpierw miało to nastąpić 13. – a później 20. września (vide wiadomość sprzed kilkunastu dni). Jednak i ta druga data przesunęła się o tydzień... Gdy gracze zaczęli się już martwić, firma Atari opublikowała w końcu grywalne demo swego najnowszego dzieła. Zapraszamy do testowania!

Demo RollerCoaster Tycoon 3 dopiero pod koniec września

Krystian Smoszna, 16 września 2004, 07:55

Wszystko wskazuje na to, że entuzjaści serii RollerCoaster Tycoon będą musieli uzbroić się w tą samą dozę cierpliwości, co niegdyś fani Medal of Honor. Koncern Atari przekłada premierę grywalnego demo trzeciej części tej popularnej gry ekonomicznej, niemal z tygodnia na tydzień.