Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Outer Worlds

The Outer Worlds – 20 minut gameplayu z Tokyo Game Show 2019

aadamus, 15 września 2019, 13:17

Targi Tokyo Game Show 2019 przyniosły nam nowy gameplay z The Outer Worlds od Obsidian Entertainment. W czasie 20-minutowego zapisu widzimy między innymi zarządzanie ekwipunkiem oraz rozmowy z postaciami niezależnymi.

Nowy zwiastun The Outer Worlds przybliża kolorowy świat korporacji

aadamus, 2 września 2019, 17:30

Obsidian Entertainment zaprezentowało najnowszy zwiastun The Outer Worlds – RPG-a osadzonego w realiach science fiction. Pokazano na nim między innymi lokacje, które będziemy mieli okazję zwiedzać w czasie gry.

The Outer Worlds może otrzymać sequele - jako tytuły ekskluzywne Microsoftu

aadamus, 12 sierpnia 2019, 18:52

Chociaż do premiery The Outer Worlds pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to już pojawiają się doniesienia związane z potencjalną kontynuacją. Szef Xbox Game Studios - Matt Booty - uważa, że druga część produkcji byłaby świetnym tytułem ekskluzywnym Microsoftu.

The Outer Worlds możemy ukończyć zabijając wszystkich NPC-ów

Serek, 6 sierpnia 2019, 11:32

W The Outer Worlds będzie można zabić wszystkie postacie niezależne i ukończyć produkcję. Taką informację zdradził Brian Heins, twórca ze studia Obsidian Entertainment.

Ponad godzina gameplayu z The Outer Worlds

Serek, 3 sierpnia 2019, 08:42

Internet został zalany materiałami z The Outer Worlds, najnowszej produkcji Obsidian Entertainment. Długie zapisy rozgrywki pokazują wszystkie istotne elementy mechaniki. Niestety, chyba nie wszystko gra.

Obsidian: The Outer Worlds będzie polityczne, ale nie moralizatorskie

Aquma, 5 lipca 2019, 10:59

Leonard Boyarsky – dyrektor kreatywny studia Obsidian Entertainment – powiedział w wywiadzie prasowym o tym, w jaki sposób deweloperzy podchodzą do tematów światopoglądowych w futurystycznym RPG akcji The Outer Worlds.

Poznaliśmy gry nominowane do Game Critics Awards Best of E3 2019

Adrian Werner, 26 czerwca 2019, 10:09

Opublikowano listę nominacji do Game Critics Awards: Best of E3 2019. Szanse na najwięcej statuetek ma The Outer Worlds. Produkcje takie jak Cyberpunk 2077, Marvel’s Avengers czy Dying Light 2 nie były brane pod uwagę z powodu zasad rządzących tymi nagrodami.

The Outer Worlds - 20 minut gameplaya z prezentacji na E3 2019

Adrian Werner, 14 czerwca 2019, 08:53

Do sieci trafił trwający ponad 20 minut zapis prezentacji rozgrywki z RPG-a The Outer Worlds. Materiał koncentruje się na pokazaniu walki oraz swobody, jaką gra zaoferuje podczas wyboru metod realizacji zadań.

Nowy gameplay i szczegóły o The Outer Worlds z E3 2019

Vergil, 12 czerwca 2019, 14:17

Leonard Boyarsky, który wraz z Timem Cainem pracuje nad grą The Outer Worlds, zaprezentował nowy gameplay z tej produkcji oraz podzielił się kilkoma konkretami na jej temat. Studio Obsidian Entertainment tworzy ambitny projekt, któremu pod wieloma względami jest blisko do kultowego Fallouta: New Vegas.

The Outer Worlds – nowy zwiastun prosto z konferencji Microsoftu na E3

Adrian Werner, 9 czerwca 2019, 22:10

Firma Microsoft rozpoczęła swoją konferencję od prezentacji świeżego zwiastuna The Outer Worlds, czyli RPG-a, nad którym pracuje studio Obsidian Entertainment.

Na E3 2019 poznamy daty premier The Outer Worlds i Age of Empires IV?

aadamus, 20 maja 2019, 17:14

E3 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym napływa coraz więcej informacji odnośnie tego, co będzie można zobaczyć na tegorocznej odsłonie targów. Na forum NeoGAF opublikowany został obszerny post, który zdradza, co może pojawić się na konferencji Microsoftu.

Dwadzieścia minut rozgrywki z The Outer Worlds

Ender, 31 marca 2019, 11:00

Podczas panelu na targach PAX East 2019 deweloperzy ze studia Obisidan Entertainment zaprezentowali dwadzieścia minut rozgrywki z ich nadchodzącej gry The Outer Worlds. Zapis wideo z pokazu, skupiającego się na przedstawieniu rożnych systemów tytułu, został opublikowany w sieci wraz z komentarzem twórców.

Chris Avellone: „Wyłączność The Outer Worlds to skok na kasę”

Aquma, 25 marca 2019, 10:11

Chris Avellone – współzałożyciel studia Obsidian Entertainment, a obecnie znany niezależny deweloper – skomentował umowę, którą jego była firma podpisała z platformą Epic Games Store. Jego zdaniem czasowa wyłączność The Outer Worlds jest skokiem na kasę.

The Outer Worlds kolejnym czasowym exclusivem dla Epic Games Store

Frozen, 20 marca 2019, 16:35

W wyniku błędu popełnionego przez pewien anglojęzyczny serwis o grach dowiedzieliśmy się, że nowa gra studia Obsidian Entertainment prawdopodobnie dołączy do grona tytułów, które na PC przez pewien czas kupimy wyłącznie w sklepie Epic Games. [Aktualizacja: oficjalne potwierdzenie]

Obsidian Entertainment pracuje nad dwoma nieujawnionymi projektami

Adrian Werner, 28 lutego 2019, 11:22

Studio Obsidian Entertainment pracuje nad dwoma nieujawnionymi jeszcze projektami. Możliwe, że jednym z nich jest kontynuacja The Outer Worlds.

The Outer Worlds ukaże się w sierpniu?

Adrian Werner, 25 lutego 2019, 10:35

Możliwe, że poznaliśmy datę premiery The Outer Worlds. W bazie danych Steama odkopano informację, że RPG studia Obsidian Entertainment ukaże się w sierpniu.

Prezentacja systemu walki na nowym filmie z The Outer Worlds

Vergil, 12 lutego 2019, 18:21

Do sieci trafił nowy gameplay z The Outer Worlds, okraszony komentarzem Tima Caina i Charlesa Staplesa ze studia Obsidian Entertainment. Deweloperzy opowiadają w nim o systemie walki, który ma przypominać klasyczne FPS-y… ale to tylko jedna strona medalu.

The Outer Worlds - autorzy o długości gry

Adrian Werner, 10 lutego 2019, 11:40

Studio Obsidian Entertainment zdradziło informacje na temat długości kampanii w The Outer Worlds, czyli pierwszoosobowej grze RPG przypominającej Fallout: New Vegas, która ma się ukazać w tym roku.

The Outer Worlds - wysyp świeżych konkretów

Adrian Werner, 7 lutego 2019, 12:19

Dzięki magazynowi Game Informer do sieci trafił pokaźny zestaw nowych konkretów odnośnie gry The Outer Worlds, czyli nowego RPG-a autorstwa zespołu Obsidian Entertainment.

Kompendium The Outer Worlds

Vergil, 10 grudnia 2018, 10:23

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat The Outer Worlds, czyli nowej gry RPG, opracowanej przez studio Obsidian Entertainment. Produkcja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a jej wydaniem zajmie się firma Private Division. Tekst będzie uzupełniany o najważniejsze informacje i materiały.

The Outer Worlds – 15 minut gameplayu i masa konkretów

Vergil, 7 grudnia 2018, 14:52

Studio Obsidian Entertainment nie tylko zaprezentowało światu grę The Outer Worlds, lecz także zdradziło szereg informacji na jej temat. Wynika z nich, że otrzymamy produkcję naszpikowaną elementami rodem z takich tytułów, jak Fallout: New Vegas, Borderlands, Prey czy BioShock. Ponadto pojawił się gameplay.

Poznajcie The Outer Worlds – nową grę RPG studia Obsidian Entertainment i twórców Fallouta

Vergil, 7 grudnia 2018, 04:10

Studio Obsidian Entertainment i firma Private Division (marka Take-Two Interactive) zapowiedziały nowe RPG. Retrofuturystyczne The Outer Worlds w przyszłym roku trafi na komputery osobiste i konsole.

The Outer Worlds nową grą Obsidianu?

Aquma, 7 lutego 2018, 09:29

Studio Obsidian Entertainment zarezerwowało w biurze patentowym nazwę The Outer Worlds. Może to być sugestia na temat kolejnego projektu firmy.