Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2021, 10:03

The Outer Worlds: Murder on Eridanos na pierwszym teaserze

Studio Obsidian Entertainment buduje napięcie przed ujawnieniem dodatku Murder on Eridanos do RPG-a The Outer Worlds. Zespół opublikował krótki teaser i tajemniczy obrazek ze złotym biletem.

Studio Obsidian Entertainment wypuściło pierwszy teaser The Outer Worlds: Murder on Eridanos, czyli drugiego dodatku DLC do popularnego RPG-a z 2019 roku.

Filmik trwa raptem 25 sekund i trudno wywnioskować z niego coś konkretnego. Ukazuje on należący do postaci gracza statek Unrealiable lądujący na platformie struktury zawieszonej w chmurach. Na oficjalnym koncie Twitter gry opublikowano również obrazek złotego biletu, co sugeruje, że jednym ze źródeł inspiracji dla dodatku jest Charlie i fabryka czekolady.

Na szczęście, na konkrety nie będziemy musieli czekać długo. The Outer Worlds: Murder on Eridanos ma zostać bowiem oficjalnie ujawnione za kilkanaście godzin.

Premiera dodatku powinna nastąpić niedługo po jego zapowiedzi. W ubiegłym miesiącu będąca wydawcą The Outer Worlds grupa Private Division poinformowała bowiem, że drugie DLC do gry ukaże się przed końcem marca.

Przypomnijmy, że The Outer Worlds zadebiutowało 25 października 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a w czerwcu 2020 r. gra trafiła również na konsolę Nintendo Switch. Pierwszy dodatek, czyli Peril on Gorgon, ukazał się we wrześniu ubiegłego roku, ale nie na Switcha, którego użytkownicy zagrali w rozszerzenie dopiero w lutym 2021 r. Spodziewamy się więc, że w przypadku Murder on Eridanos będzie podobnie i DLC wpierw trafi na pecety, XONE i PS4.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry The Outer Worlds – RPG roku? Tak, ale 2012
  3. The Outer Worlds - poradnik do gry